Kiemelyje priešais Trakų viešąją biblioteką pradėjo veikti Vasaros biblioteka

Parašyta: 2023-07-12 | Kategorija: Kultūra, Naujienos, Trakai |

Čia lankytojai gali gryname ore atsipūsti ant sėdmaišių skaitydami įdomią knygą ar vartydami  spaudą. Stalo žaidimų mėgėjų laukia populiarūs žaidimai: „Alias Party“, „Uno“, „Jungle speed“, „Lažinkimės“, „Monopoly Deal“, fotodėlionės bei pernai metais spalio 26 d., Pasaulinės medijų ir informacinio raštingumo savaitės metu, pristatytas naujas Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos sukurtas stalo žaidimas „Populistas“.

Tai – kritinio mąstymo žaidimas, ugdantis visuomenės medijų ir informacinį raštingumą, sąmoningumą ir atsparumą informacinei manipuliacijai. Žaisdami šį žaidimą, išsiaiškinę ir išmokę atpažinti logines klaidas, jūs daug saugiau jausitės komunikuodami internetinėje erdvėje, gaudami įvairią informaciją ar vertindami įvairius pasisakymus bei nuomones. Šis žaidimas naudingas ne tik jaunimui, bet ir suaugusiesiems, kurie nori geriau išmanyti medijų ir informacinio raštingumo subtilybes, taip pat tiems, kurie stengiasi išmokti kritiškai vertinti gaunamą informaciją.

Žaidimo pagrindinė ašis – citatos, kurias renkant buvo siekiama užtikrinti temų įvairovę, todėl žaidime rasite citatų, susijusių su sveika gyvensena, pop kultūra, donoryste, žmogaus teisėmis, migracija, ekonomika, politika ir dar daug kitų temų (plačiau apie šį žaidimą – https://www.trakubiblioteka.lt/lt/visos-naujienos/lietuvos-bibliotekose-jau-pasirode-kritinio-mastymo-zaidimas-populistas/7489).

Taip pat Vasaros biblioteka kviečia lankytojus naudotis ir patiems turtinti mainų lentyną, nes čia galite ne tik ieškoti, bet ir palikti savo jau perskaitytas knygas.

Esant geroms oro sąlygoms Vasaros biblioteka lauks savo lankytojų antradieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais nuo 10.00 iki 16.00 val.

Trakų viešosios bibliotekos informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite