„Krembliai“ Nacionaliniame miškasodyje

Parašyta: 2022-04-27 | Kategorija: Gamta, Naujienos, Paluknys, Renginiai, Seniūnijos, Trakai |

Kai tik buvo paskelbta apie balandžio 23-ąją visoje Lietuvoje vyksiančią miško sodinimo akciją – Nacionalinį miškasodį, Vytenis Daugudis, Trakų rajono grybautojų komandos „Krembliai“ kapitonas, pabandė internetu užregistruoti komandą. Deja, nei Trakų, nei Varėnos rajonuose vietų jau nebuvo (KODĖL?)…

Bet  „Krembliai“ nebūtų „Krembliai“. Komandos narys Vytautas Gustas, Paluknio „Medeinos“ gimnazijos direktorius,  susitarė su Paluknio girininkija ir komandai buvo skirtas plotas šalia Pakrempės kaimo. Taigi šeštadienio rytą girininkijos darbuotojas Iosif Jadelo palydėjo „Kremblių“ narius Vytenį Daugudį, Vytautą Gustą su anūke Ana, Mečislovą Grudinskį su atžalomis, Leonorą Daugudienę, Grybautojų asociacijos narius Odetą Makaveckaitę, Bronislovą Aliukonį ir kitus iki prie smėlin įkastų pušies sodinukų ir parodė/priminė, kaip naudotis sodikliais, kaip teisingai pasodinti pušaitę, kad ji prigytų.

Lijo, bet grybautojams lietutis – puikus oras, tad darbas ėjosi puikiai. Tik pietauti būtų buvę blogiau, bet čia pagelbėjo kaimo turizmo sodybos šeimininkas Justinas Navikas, maloniai sutikęs talkininkus, leidęs pasinaudoti pavėsinėmis ir išsikepti šašlykų.  Visų manymu, „Kremblių“ miškasodis nusisekė.

Leonora Daugudienė

„Kremblių“ komandos narė

Leonoros Daugudienės ir Vytenio Daugudžio nuotraukos


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite