Kviečia paroda „Gimę Vasario 16-ąją“

Parašyta: 2018-03-19 | Kategorija: Karaimai, Naujienos, Trakai |

Trakų rajono savivaldybėje atidaryta paroda „Gimę Vasario 16-ąją“. Parodoje eksponuojami išskirtinių asmenybių, gimusių vasario 16-ąją, portretai. Džiugu, kad tarp jų – mūsų kraštiečiai Romualdas Tinfavičius ir Gita Liutkaitienė.

Parodos dalyviai su rajono savivaldybės mere E. Rudeliene (penkta iš dešinės)

Šios parodos tikslas – atkreipti dėmesį, kad Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio pagrindiniai herojai – žmonės, savo veikla kuriantys ir stiprinantys valstybę.
Parodos atidaryme dalyvavo fotonuotraukų autorė B. Simanavičienė, G. Liutkaitienė su dukra Rima Karaliene, R. Tinfavičius, savivaldybės administracijos vadovai ir darbuotojai, miestiečiai. Sveikinimo žodžius tarė literatai Aleksandras Vytautas Zajančkauskas ir Antanas Žilėnas.
Drauge pristatyti Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos ugdymo projekto „Pasveikinkim vieni kitus“ pavyzdžiai. Vadovaujant dailės mokytojai metodininkei Astai Radimonienei ir istorijos mokytojai metodininkei Vaivai Urbelionienei, gimnazijos mokiniai piešė piešinius Sausio 13-osios, Vasario 16-osios ir Kovo 11-osios tema, kurie buvo adaptuoti sveikinimo formai – atvirukui. Projekto idėja – atkreipti dėmesį į tai, kad Lietuvoje nėra įprasta siųsti sveikinimo atvirukų Lietuvos valstybės švenčių proga, tačiau, mokytojų teigimu, tai verta daryti.
Kviečiame lankyti parodas iki balandžio vidurio.

Evelina ŠUSCICKYTĖ
Kultūros ir turizmo skyriaus vyr. specialistė
Sigitos Nemeikaitės nuotr.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite