Latviai Trakus renkasi ne tik ilgųjų savaitgalių, bet ir vasaros poilsiui

Parašyta: 2016-01-26 | Kategorija: Naujienos, Pramogos, Trakai |

Trakai puoseleja begimo tradicijas

Trakų turizmo informacijos centras tęsia parodų maratoną ir jau kitą savaitę išvyksta krašto turizmo naujienas pristatyti į vasario 5 – 7 d. Rygoje jau 23-čią kartą vyksiančią turizmo parodą „Balttour 2016“.

Paroda plotu panaši kaip iš Adventur ( Litexpo) – tačiau dalyvių skaičiumi lenkia beveik 4 kartus, lankytojų beveik 2 kartus.
Šių metų parodoje dalyvaus 850 įvairių turizmo firmų iš 50-ties pasaulio šalių, 470 parodos stendų.
Dėl patogios strateginės vietos į šią parodą kaip lankytojai atvyksta daug profesionalų iš kaimyninių šalių – Baltarusijos, Estijos, Rusijos.

Pirmąją dieną parodoje vyks Balttour Forumas, kur bus aptariamos svarbiausi metų turizmo klausimai. Šiais metais pagrindinė forumo dalyvių diskusijų tema – turizmo saugumas, kaip pasirinkti saugius regionus.

Trakiečiai įsikurs 9 kv.m. ploto stende išvykstamojo turizmo salėje, pagrindinėje alėjoje, greta kitų Lietuvos kurortų.

Šių metų turizmo šūkis užsienio rinkoms:
“ Trakai- miestas, kur prabyla istorija. „

Latviai yra pamėgę dalyvauti įvairiuose tradiciniuose mūsų krašto renginiuose ir dažnai savo keliones susieja su renginių datomis.

Kaimynai dažni dalyviai Trakų pusmaratonyje ir triatlone. Gausus irkluotojų ir palaikančiųjų būrys atvyks į birželį ir liepą vyksiančius tarptautinius irklavimo renginius. Kasmet vis daugiau latvių ekipų dalyvauja buriavimo regatose.
Kartu į parodą vyks ir „Kybynlar“, laisvalaikio ir pramogų centrų „Slėnis“, „TonyResort“, „Baltų amatai“ atstovai. Stende vyks loterijos, viktorinos. Verslas įsteigė virš 300 įvairių prizų.

Latvijos rinka:
Individualus keliavimas tampa vis populiaresnis, nes didėja pigių oro bendrovių skrydžių pasirinkimas ir Latvijos turistai įgauna daugiau patirties planuodamiesi keliones individualiai.
Latvijoje yra 17 proc. senjorų ir pensijinio amžiaus gyventojų, kurie sudaro 30 proc. šalies viduje keliaujančių ar išvykstančių į užsienį turistų. Senjorai dažniausiai renkasi keliones autobusu ir keliauja po Europos šalis. Šeimos mėgsta keliauti, tačiau yra priversti rinktis ekonomiškesnius variantus kelionėms į kaimynines šalis arba vietinį turizmą.
Senjorai renkasi keliones populiariuoju sezonu, šeimos atostogas derina prie vaikų mokyklų atostogų, o jaunimui sezonas nėra svarbus – jie keliauja visada.
Latvijos turistai linkę visas Lietuvos turizmo sritis vertinti palankiai, tačiau išskiria tai, kad maitinimo įstaigų ar restoranų kainos bei turizmo paslaugų kainos ir kokybės santykis nėra visiškai priimtinas.

Trakų turizmo informacijos centro informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite