Lentvario ambulatorijoje – pokyčiai ir naujos patirtys

Parašyta: 2023-11-10 | Kategorija: Lentvaris, Sveikata, Trakai |

Asociatyvi Freepik.com nuotr.

Lentvario ambulatorijos gyvenime – naujienos, kuriomis dalijamės ne tik čia dirbančiame medikų kolektyve, bet ir su gyventojais, kuriems svarbios gaunamos medicinos paslaugos.

Spalio 31 dieną darbą baigė (išėjo į pensiją) gydytoja odontologė Tatiana Zikuvenė, Lentvario ambulatorijoje dirbusi 13 metų. Lapkričio 6 dieną pradėjo dirbti  nauja gydytoja odontologė Gabija Abramavičė.

Siekiant glaudesnio bendradarbiavimo tarp rajono sveikatos priežiūros įstaigų bei aktyvaus dalyvavimo Trakų sveikatos centro veikloje, lapkričio 7 dieną Lentvario ambulatorijos direktorė su naujai dirbančiais šeimos gydytojais Ernesta Antropik ir Vytautu Žilinsku lankėsi Trakų ligoninėje ir Onuškio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje.

Trakų ligoninėje šeimos gydytojai domėjosi teikiamomis paslaugomis. Gydytojus domino dienos stacionaro, dienos chirurgijos paslaugos. Jie apžiūrėjo vaikų ligų, chirurgijos (dienos chirurgijos) skyrius, reabilitacijos patalpas. Trakų ligoninės direktoriaus pavaduotoja Edita Stasiūnienė išsamiai supažindino su teikiamomis paslaugomis, tam tikrais reikalavimais norint jas gauti.

Onuškio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje direktorius Antanas Česnulevičius ir gydytoja Vanda Vaitulevičienė supažindino šeimos gydytojus su atnaujintais slaugos ir palaikomojo gydymo reikalavimais, kaip teisingai nukreipti pacientus šioms paslaugoms gauti. Direktorius aprodė ligoninės patalpas, palatas, virtuvę, kurioje, siekdama kuo kokybiškesnio maitinimo, pati ligoninė gamina maistą pacientams. Direktorius akcentavo, kad ligoninė visiškai apsirūpinusi reikiamomis slaugos bei priežiūros priemonėmis, medikamentais, pacientus prižiūrinčiais darbuotojais.

Norime padėkoti abiem įstaigoms už priėmimą, bendradarbiavimą.

Aušra Koršunova

Lentvario ambulatorijos direktorė


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite