Lentvario biblioteka – tradicinėje miesto derliaus šventėje

Parašyta: 2023-09-21 | Kategorija: Kultūra, Lentvaris, Naujienos, Renginiai, Trakai |

Lentvario bibliotekos kolektyvas rugsėjo 16 d. dalyvavo miesto derliaus šventėje.

Tradiciniu tapęs renginys pritraukia daugybę lankytojų. Vieni užsuka į mugę nusipirkti saldumynų, tautodailės dirbinių, kiti atskuba į koncertą, kur turi galimybę pasimėgauti vietinių ir atvykusių iš kitų vietovių meno kolektyvų pasirodymais. Lentvario biblioteka šioje šventėje dalyvauja jau aštuntą kartą, kiekvieną sykį įstaigą ir veiklas pristatydama vis kitaip, kartu įtraukdama ir skaitytojus. Šventei pasiruošti padėjo NVŠ „Kūrybiškumo saviraiškos studija“ dalyviai, kurie padarė dekoracijas. Taip pat prie jų gamybos prisidėjo ir jaunieji skaitytojai – vaikai kūrė girliandas.

Šiųmetė Lentvario derliaus šventė buvo skirta pažymėti Dzūkijos vardo paminėjimo 770-ąsias metines, tad joje biblioteka dalyvavo su šūkiu „Jei ne grybai ir ne uogos…“ Kadangi Dzūkija garsėja savo giriomis ir miškais, todėl nieko nenustebino, kad ir bibliotekos tematika šventės metu buvo grybai. Floristinis kilimas – irgi su grybais, lankytojai taip pat buvo vaišinami grybais.

Vaikai turėjo galimybę dalyvauti linksmųjų ežiukų kūrybinėse dirbtuvėse. Taip pat šventės metu buvo pristatytos bibliotekos paslaugos, renginiai, projektai.

Džiugu, kad Lentvario biblioteka už savo veiklas buvo įvertinta – gavo padėkas „už originaliai įkurtą kiemelį tradicinėje Lentvario derliaus šventėje“, „už rudens gėrybių kilimo pynimą“, o šventės organizatorius – Lentvario kultūros centras padėkojo už Dzūkijos tradicijų puoselėjimą.

Dalia Bagdžiuvienė,

Trakų viešosios bibliotekos Lentvario padalinio vedėja


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite