LR Seimo nario A. Guogos parama Tiltuose gyvenančiai šeimai

Parašyta: 2020-12-22 | Kategorija: Naujienos, Seimas, Tiltai |

2020 m. Lietuvos Respublikos Seimo nariu tapęs Antanas Guoga ketino savo visą LR Seime gaunamą atlyginimą skirti paramai. Pirmąją Seimo nario algą gruodžio 15 d. jis paskyrė Trakų r., Tiltų k., gyvenančiai Laimutės ir Valdo Gainų šeimai.

Laimutės ir Valdo Gainų šeima, kilus gaisrui, neteko namų

Į A. Guogą L. Gainienė kreipėsi lapkričio 25 d., prašydama pagalbos. Jau kurį laiką šeimą lydi nelaimės. Prieš pusantrų metų neteko vienintelės dukros, o š. m. balandžio 22 d., kilus gaisrui, prarado ir namus. Laimutė prisimena:

Gaisras kilo balandžio 22 d. apie 5 val. dienos. Aš buvau išvykusi su reikalais, o mano neįgalus vyras, kuris beveik nemato, liko prie šiltnamio ir apčiuopom dirbo prie mano pasėtų daigų su vazonais. Aš neužtrukau nei valandos ir jau būdama netoli namo pamačiau, kad degam. Greitai išlipau iš mašinos, dar iš tos baimės, pamenu, durų neapčiuopiau atidaryti, griebiau telefoną skambinti 112.

Šeimai nepavyko pasiruošti žiemai – trūksta lėšų po gaisro nuniokoto namo atstatymo darbams ir statybinėms medžiagoms, tad name vis dar atviros ertmės. Laimutei ir Valdui sunku išgyventi – visas jų pajamas sudaro tik vyro gaunama neįgalumo pensija, o dar turi ir finansinių įsipareigojimų. Pas juos svečiuojasi ir be mamos likusios trys vaikaitės, viena iš jų taip pat neįgali. Šios mergaitės – visas jų džiaugsmas ir paguoda.

A. Guogos paramos fondas visus geros valios žmones kviečia pasidalyti savo gerumu prieš didžiąsias metų šventes ir pagal galimybes padėti kitiems. Parama gali būti nebūtinai materialinė, pavyzdžiui, gal kas nors moka meistrauti, o gal turi likusių nenaudojamų statybinių medžiagų, baldų… Jeigu kiekvienas nors šiek tiek pagalvos apie kitą, visiems gyventi taps lengviau.

Visi norintys skirti finansinę paramą Tiltuose gyvenančiai Laimutės ir Valdo Gainų šeimai, ją gali pervesti į A. Guogos paramos fondo arba Valdo Gainos banko sąskaitas.

Gavėjas: A. Guogos paramos fondas. Sąsk. nr. LT387290000001700428. Mokėjimo nurodymo paskirties laukelyje įrašyti: „Gainų šeimos namo atstatymui.“

Gavėjas: Valdas Gaina. Sąsk. nr. LT847300010120703792, bankas AB „Swedbank“. Mokėjimo nurodymo paskirties laukelyje įrašyti: „Parama.“

„Trakų žemės“ inf.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite