Meras įteikė padėkas Trakų rajono socialiniams darbuotojams

Parašyta: 2023-09-29 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Sveikata, Trakai |

Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius įteikia padėką Šv. Domininko namų socialinei darbuotojai Jolantai Kasperavičienei. Šalia – vicemerė Jolanta Abucevičienė. Aleksandro Aziulevičiaus nuotr.

Profesinės šventės proga socialines paslaugas Trakų rajone teikiančių įstaigų darbuotojai rugsėjo 27-ąją buvo maloniai sutikti Trakų kultūros ir meno centre.

Čia juos pasitiko sveikinimo žodžius tarę Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius ir vicemerė Jolanta Abucevičienė. Jie dėkojo už tvirtą pasiryžimą eiti nelengvu ir iššūkių kupinu profesiniu keliu, puikius rezultatus.

Susirinkusiesiems Lietuvos Respublikos Seimo narės Editos Rudelienės linkėjimus perdavė jos patarėja Aušrinė Lukošiūtė-Aleksandravičienė. Pagyrimų negailėjo ir rajono gyventojams padedančių socialinių darbuotojų pastangas, atsidavimą ir darbo vaisius iš labai arti pastebintys savivaldybės seniūnijų seniūnai.

Socialinius darbuotojus sveikina (iš kairės) Grendavės seniūnas Saulius Janulevičius, Paluknio seniūnė Jolanta Gardžiulienė ir Onuškio seniūnė Zita Aniulienė. Aleksandro Aziulevičiaus nuotr.

Už pareigingą, kompetentingą ir nuoširdų darbą meras socialiniams darbuotojams įteikė padėkos raštus, o Trakų karališkasis teatras nustebino dar viena ypatinga dovana. Šįkart kolektyvas dovanojo savo pasirodymą – spektaklį „Keista pora“.

Trakų rajono savivaldybės informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite