Meras pasveikino šimtukininkus ir jų mokytojas

Parašyta: 2022-09-02 | Kategorija: Gimnazija, Jaunimas, Kultūra, Mokyklos, Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

Rajono šimtukininkai ir abiturientai, kurių valstybinių brandos egzaminų darbai įvertinti 96–99 balų, bei jų mokytojai su rajono meru A. Šatevičiumi (pirmas dešinėje) ir mero pavaduotoju J. Kietavičiumi(pirmas kairėje). Sigitos Nemeikaitės nuotr.

Rugpjūčio 25 dieną Trakų rajono savivaldybėje buvo pasveikinti rajono šimtukininkai ir abiturientai, kurių valstybinių brandos egzaminų darbai įvertinti 96–99 balų, bei jų mokytojai.

Šiltus žodžius jiems skyrė ir linkėjo sėkmės tolimesniame kelyje rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius, paraginęs klausytis savo širdies ir tada spręsti, kokią būsimą profesiją, darbą, veiklą rinktis. Sveikinimo iškilmėse taip pat dalyvavo mero pavaduotojas Jonas Kietavičius, savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Abucevičienė.

Mero padėkos raštais buvo apdovanoti 4 šimtukininkai, iš kurių 2 gavo aukščiausią įvertinimą iš anglų ir 2 – rusų kalbų valstybinių egzaminų. Padėkos raštai taip pat įteikti 5 abiturientams, kurių valstybiniai brandos egzaminai įvertinti 96–99 balais. Iš jų 3 jaunuoliai šį įvertinimą gavo už rusų, 2 – už anglų kalbų egzaminus.

Apdovanojimai įteikti ir šių abiturientų mokytojoms iš Trakų Vytauto Didžiojo, Lentvario Motiejaus Šimelionio, Lentvario Henriko Senkevičiaus, Paluknio „Medeinos“, Paluknio Longino Komolovskio gimnazijų ir Trakų suaugusiųjų mokymo centro.

Trakų rajono savivaldybės informacija

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite