Modernus prieškambaris: kaip jį įrengti?

Parašyta: 2021-01-26 | Kategorija: Naujienos, Pramogos, Skelbimai |

PR

Dažniausiai prieškambaris yra pirmasis kambarys, kurį pamatome vos tik įžengę į butą ar namą, tačiau ne paslaptis, kad retas namų savininkas investuoja į prieškambario įrengimo stilių ir veikiau ieško tik funkcionalių bei praktiškų baldų. Šių metų stiliaus ir spalvų tendencijos skatina šį požiūrį keisti ir pabandyti naujoves pritaikyti sukuriant jaukią ir stilingą atmosferą, kartu prieškambarį paverčiant ir praktiška namų zona.

Modernizmo tendencijos

Prieškambario zona įprastai išsiskiria nedidele erdve, prastu apšvietimu. Siekiant geros nuotaikos kūrimo, vos tik įžengus į namus, dizaineriai ragina rinktis šviesias ir ryškias spalvas. Taip bus kuriamas didesnės erdvės įspūdis, šviesūs atspalviai lengvai derės prie kitų jūsų būsto kambarių stiliaus. Siekiantiems prieškambarį paversti modernia erdve, verta susipažinti su šiomis apdailos medžiagomis:

  • Lankstaus akmens plokštės. Ši medžiaga skirta sienų dekorui ir gali lengvai bei pigiai pakeisti natūralų akmenį. Šios medžiagos pritaikymas interjere gali sukurti skandinavišką, modernų ir net minimalistinį stilių.
  • Plytelės. Šis pasirinkimas gali atrodyti kiek neįprastas prieškambariui, tačiau plytelių danga grindims gali tapti itin praktišku, lengvai prižiūrimu pasirinkimu.
  • Medžio danga. Medžio grindys ar sienos nėra stebinanti interjero naujiena, tačiau keletas medžio detalių gali būti puikus būdas pagyvinti neutraliomis spalvomis grįstą interjerą.

Rinkdamiesi namų apdailos medžiagas apgalvokite ne tik savo norus, tačiau ir gerai pasvarstykite, kurios medžiagos tik jūsų namams pagal vyraujantį būsto stilių ir siekiamą erdvių funkcionalumą.

Estetika ir funkcionalumas

Renkantis baldus itin svarbus funkcionalumas. Prieškambario baldai turėtų būti perkami atsižvelgiant į jūsų poreikius: ar jums reikia daug vietos turinčios spintos, o galbūt patogiau būtų įsigyti kabyklą? Populiariausi šie baldų pasirinkimai:

  • Baldų komplektai. Praktiškas pasirinkimas norintiems puikiai derančių baldų komplektą gauti iškart. Įprastai šiuos komplektus sudaro spinta, batų dėžė, kabykla ir veidrodis, o stilių renkatės pagal savo norus.
  • Prieškambario spintų pasirinkimas didžiulis: galima rinktis tiek minimalistines baltas, tiek modernias, detalizuotas. Spintas galite įsigyti dviejų ar net keturių durų. Iškart galima įsigyti ir veidrodį.
  • Rūbų kabyklos. Tiek prie sienos tvirtinamos, tiek pastatomos kabyklos yra puikus būdas efektingai išnaudoti erdvę.

Atsižvelkite į savo poreikius ir erdvės galimybes. Neapkraukite mažo prieškambario baldų įvairove.

Patarimai mažai erdvei

Mažame prieškambaryje patariama rinktis kompaktiškus baldus. Tinkamiausias būtų minimalistinis, Japoniško dizaino stilius. Baldai turėtų natūraliai įsilieti į spalvinę prieškambario aplinką.

Pravartu gerai apgalvoti masyvių šviestuvų ar sienos dekoro įsigijimą – šie elementai itin sumažins jūsų namų erdvę, o kambario nuotaika taps varginanti.

Stilizuojant namus jūs galite susidurti su baldo funkcijų, stiliaus ir dizaino derinimo klausimais, todėl verta atrasti profesionalus, kurie padės įgyvendinti jūsų svajones. Platus asortimentas, išsamios konsultacijos tiek gyvai, tiek telefonu ar internetu ir patogus pristatymas į namus yra jūsų galimybė, kuria turite pasinaudoti.

Grindų dangos


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite