Moksleiviai iš Šionebeko dalijosi viešnagės įspūdžiais su rajono meru

Parašyta: 2022-09-23 | Kategorija: Gimnazija, Jaunimas, Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

Vokietijos Šionebeko miesto Dr. Karlo Hermann gimnazijos  moksleiviai su Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos atstovais, rajono savivaldybės merų A. Šatevičiumi(antras iš dešinės).

Rugsėjo 21 dieną Trakų rajono savivaldybėje viešėjo Vokietijos Šionebeko miesto Dr. Karlo Hermann gimnazijos  moksleiviai su Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos direktore Jolanta Martynceviene bei šios mokyklos atstovais.

Svečiai susitiko rajono savivaldybės meru Andriumi Šatevičiumi, pasidalijo savo įspūdžiais, kuriuos patyrė gimnazijoje bei viešėdami Trakuose. Meras pasveikino svečius, atidžiai klausėsi jaunimo, pasidalijo savo mintimis.

Tai atsakomasis vokiečių moksleivių vizitas. Balandžio pradžioje  Šionebeke lankėsi grupė  Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos moksleivių. Abi gimnazijos užmezgė bendradarbiavimo ryšius, kuriuos  paskatino Trakus ir Šionebeką siejanti artima ilgametė partnerystė, dar prieš trejus metus. Bendravimas buvo kiek apribotas pandemijos iššūkių, tačiau dabar įgyja naują pagreitį.

Jaunimo mainai yra vienas iš labai įdomių ir perspektyvių tarptautinio bendradarbiavimo ryšių. Moksleiviai gyvena šeimose, susipažįsta su mokyklomis, drauge leidžia laisvalaikį, praplečia akiratį, susipažįsta su šalimi  ir žmonėmis, tradicijomis ir įsijungia į bendrus abipusiškai turtinančius patirtį projektus.

Trakų rajono savivaldybės informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite