Mokslo metų pradžios šventė „Medeinoje“

Parašyta: 2022-09-02 | Kategorija: Gimnazija, Mokyklos, Trakai |

Pirmokai ir jų mokytoja L. Samosionokienė

Paluknio „Medeinos“ gimnazijos bendruomenė, kaip ir kitos Lietuvos mokyklos, susirinko pasitikti naujų mokslo metų. Pirmiausia – šv. Mišiomis Paluknio Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje. Parapijos klebonas Ryšard Peciun mokyklą įvardino ta vieta, kurioje kaskart sužinome kažką naujo, o bendruomenė – tai lyg laivas, plaukiantis į gilumą. Klebono žodžiai atliepia mūsų gimnazijos filosofiją – „Iš daugiatautės Paluknio krašto kultūros einame į giluminį savęs, Tėvynės Lietuvos ir pasaulio pažinimą“.

Pirmokėlius sveikina Seimo narė E. Rudelienė

Šventė tęsėsi gimnazijos kieme. Plojimais pasitikti pirmokai, lydimi abiturientų. Nuskambėjus Lietuvos Respublikos himnui, renginio vedėjai abiturientai Glorija Daukševičiūtė, Diana Mickevič ir Titas Kuchanauskas žodį suteikė gimnazijos direktoriui Vytautui Gustui. Kalbėjo viešnios – Lietuvos Respublikos Seimo narė Edita Rudelienė ir Paluknio seniūnė Jolanta Gardžiulienė. Nuotaikinga daina ir eilėmis susirinkusiuosius pasveikino pirmokai ir jų mokytoja Laima Samosionokienė, visiems sėkmingų mokslo metų linkėjo abiturientų auklėtoja Rūta Gustienė, gimnazijos tarybos pirmininkė Iveta Kazakevičienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė. VšĮ „Saugi pradžia” atstovai pirmokams įteikė dovanų – šviesą atspindinčias liemenes, atšvaitus bei knygeles. Dovanų mokyklinių reikmenų rinkinius mažiesiems mokinukams skyrė ir Trakų rajono savivaldybė.

Net ir klasėse mokinių bei mokytojų neapleido džiugi nuotaika – juk susirinkta po smagių ir turiningų vasaros atostogų. O lapkritį gimnazija ruošiasi minėti lietuviškų klasių Paluknyje 60-etį. Metais vėliau, nei reikėjo, bet šventės laukia visi.

Vitalija Dovydėnienė

Paluknio „Medeinos“ gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui 

Stanislovo Samosionoko nuotraukos


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite