Nelaimės ištikta šeima už paramą pirmiausia dėkoja socialiniams darbuotojams

Parašyta: 2021-03-27 | Kategorija: Gaisrai, Grendavė, Naujienos, Onuškis, pagalba, Savivaldybė, Seniūnijos |

 

Didelė nelaimė ištiko Grendavės seniūnijoje, Gruožninkų kaime, gyvenančios Vitos ir Mindaugo šeimą. Gaisras pasiglemžė jų namą, turtą, laimei, patys su vaikais išliko gyvi. Per akimirksnį gyvenimas tapo juodas ir nepakeliamas. Tačiau šeimos nelaimėje nepaliko geros valios žmonės, o pirmoji suskubo pagelbėti socialinė darbuotoja.

Kovo 16-ąją ištikęs gaisras sunaikino Vitos Jermalavičiutės ir Mindaugo Banuškevičiaus gyvenamą namą, šeima su keturiais vaikais liko be pastogės ir užgyvento turto. Mažiausias šeimos narys iš gaisro buvo išneštas tik su vienais marškinėliais. Siaubas ir neviltis sukaustė šeimos mintis, viltis ir gyvenimą.

Trakų rajono socialinės paramos skyriaus Socialinių paslaugų poskyrio specialistė socialiniam darbui Grendavės seniūnijoje Zofija Abeciūnienė operatyviai, tą patį vakarą, per socialinius tinklus kreipėsi į geros valios žmones dėl pagalbos šeimai.

V. Jermalavičiūtė dėkinga, kad taip greit sulaukė gausios pagalbos. Neabejingų svetimai nelaimei žmonių dėka buvo rastas laikinas gyvenamas būstas, kuriame šeima įsikūrė, buvo atvežti baldai, buitinė technika, suaukoti rūbai (siuntinį šeima gavo net iš Klaipėdos miesto), patalynė, televizorius, kompiuteriai ir kiti buičiai reikalingi daiktai. Šiuo metu įmonė „NS2“ gamina loveles vaikučiams. Trakų rajono savivaldybės administracija ieško galimybės skirti šeimai nuolatinį gyvenamąjį būstą.

V. Jermalavičiūtė su šeima nuoširdžiai dėkoja Trakų rajono savivaldybės administracijai, savivaldybės tarybos narei Inesai Židonytei, Socialinės paramos skyriaus Socialinių paslaugų poskyrio specialistei socialiniam darbui Grendavės seniūnijoje Z. Abeciūnienei, Onuškio seniūnijos seniūnei Zitai Aniulienei, mūsų kraštiečiams – Elenai Dubovikienei, Valdui Bartkevičiui, Astai Lebednykienei, Aukštadvario seniūnijos seniūnui Laimiui Kvedaravičiui ir visai Aukštadvario bendruomenei bei geros valios žmonėms, kurie pervedė piniginę paramą į šeimos atsiskaitomąją sąskaitą banke.

Primename, kad nukentėjus nuo stichinės nelaimės (gaisro, audros ir pan.) gyvenamam būstui gyventojai gali kreiptis į Socialinės paramos skyrių (Birutės g. 28, Trakai, tel. 8 528 55635, el. p. soc.parama@trakai.lt) dėl vienkartinės socialinės paramos skyrimo.

Socialinės paramos skyriaus informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite