Nuotaikinga muzikinė terapija „Addere Care“ slaugos namuose

Parašyta: 2023-11-16 | Kategorija: Kultūra, Naujienos, Renginiai, Sveikata, Trakai |

VšĮ „Renginių mozaika“ organizuojamas prasmingas – nuotaikingas muzikinis terapinis projektas „AČIŪ TAU, MUZIKA, KAD TAVIMI GALIU DALINTIS“, tęsdamas savo kelionę Trakų rajone,  lapkričio 7 dieną aplankė senolius „Addere Care“ slaugos namuose – slaugos ligoninėje Trakuose.

Kartu su senoliais dalinosi džiaugsmu, gera nuotaika, muzikavo, lingavo, drauge linksminosi ir gerai leido laiką. Senjorai aktyviai dalyvavo renginyje, nes VšĮ „Renginių mozaikos“ repertuare tik gerai jiems žinomos, „senos, geros“ dainos. Renginio dalyviai smagiai atsakinėjo į klausimus, kūrė trumpus palinkėjimus, kas galėjo ėjo linksmai šokti. Slaugos namų gyventojas Povilas padovanojo muzikinį kūrinį pianinu, o slaugos namuose viešėjęs Lietuvos estrados dainininkas, gerbiamas Egidijus Sipavičius – maloniai sutiko atlikti kelis muzikinius kūrinius, – taip sujaudindamas auditoriją.

Renginyje netrūko ir staigmenų. Į Svečius atvykusį VšĮ „Renginių mozaika“ kolektyvą pradžiugino Trakų rajono savivaldybės atstovų dėmesys. Už skirtą laiką ir malonias dovanas VšĮ „Renginių mozaika“ direktorė, gerbiama Laimutė Semėnienė  nuoširdžiai dėkoja Trakų rajono savivaldybės vicemerui, gerbiamam Jonui Kietavičiui, Trakų rajono savivaldybės Tarybos nariui, gerbiamam Dariui Mechovskiui.

Visi VšĮ „Renginių mozaika“ vykdomi renginiai seneliams „Gyvi“ tik iš geradarių rėmėjų paramos, NUOŠIRDUS AČIŪ RĖMĖJAMS. TAI:

Gerbiamas Romualdas Žadeika;

Lietuvos ryto TV, “Sveikatos kodas” laidos prodiuseris, gerbiamas Sergej Kovaliov;

Įmonė AMBI Solutions, vadovas Kęstutis Balčikonis;

Laikraščio “Trakų žemė” vyriausiasis redaktorius, gerbiamas Juozas Vercinkevičius.

Už šiltą priėmimą VšĮ „Renginių mozaika“ kolektyvas – Laimutė Semėnienė, Rasa Janulienė ir Aurelijus Aksomaitis dėkoja „Addere Care“ direktorei, gerbiamai Kristinai Judinei, komunikacijos vadovei, gerbiamai Alinai Kemežienei, sielovados ir terapijų skyriaus vadovei, gerbiamai Linai Jakelei, bendruomenės slaugytojoms ir svečiams. Už galimybę skleisti žinią apie projektą VšĮ „Renginių mozaika“ kolektyvas taria nuoširdų ačiū„Trakų žemės“ redakcijai.

Visus palaikančius ir norinčius prisidėti prie renginių senelių namuose (visoje Lietuvoje), maloniai kviečiame:

VšĮ „Renginių mozaika“

Įmonės kodas: 306215450

Buveinės adresas: Šaltkalvių g.22-47, LT-02178 Vilnius

Bankas: AB SEB bankas

Sąskaitos nr. LT657044090104247203

Paskirtis: Parama renginiams senelių namuose

El. p.: renginiumozaika@gmail.com

Mob. tel.: +370 686 95922

Kartu mes galime daugiau!

Daugiau šypsenų…

Daugiau nuotaikos…

Daugiau džiaugsmo senolių veiduose ir širdyse!

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite