Nustatyta nauja vietinės rinkliavos už leidimo organizuoti komercinius renginius viešojo naudojimo teritorijose išdavimą tvarka

Parašyta: 2023-10-03 | Kategorija: Komentarai, Naujienos, Renginiai, Trakai |

Rinkliava. Asociatyvi nuotr.

Informuojame, kad š. m. rugpjūčio 23 d. sprendimu Nr. S1E-96 „Dėl vietinės rinkliavos už leidimo organizuoti komercinius renginius Trakų rajono savivaldybei priklausančiose ar valdytojo teise valdomose viešojo naudojimo teritorijose išdavimą nuostatų patvirtinimo“ Trakų rajono savivaldybės taryba patvirtino naujus vietinės rinkliavos nuostatus ir įkainius.

Nustatyti tokie vietinės rinkliavos dydžiai už 1 parą: kai komercinis renginys organizuojamas Trakų mieste – 100 Eur, kai komercinis renginys organizuojamas kitose Trakų rajono savivaldybės vietose – 60 Eur.

Reklaminė akcija, reklamų, vaizdo klipų filmavimas, reklaminės fotosesijos, koncertai, pristatymai ir kiti su asmens komercine veikla susiję renginiai, kurių metu neribojamas eismas, Trakų mieste vienoje renginių vietoje – 20 Eur už valandą, Trakų rajone vienoje vietoje – 15 Eur už valandą, o daugiau kaip dviejose vietose – 40 Eur už valandą.

Jei renginių metu ribojamas eismas, renginiams vienoje vietoje Trakų mieste – 40 Eur už valandą, vienoje vietoje Trakų rajone – 30 Eur už valandą, o daugiau kaip dviejose vietose – 80 Eur už valandą.

Atsižvelgus į šiandieninę ekonominę situaciją, buvo priimtas sprendimas pripažinti negaliojančiu Trakų rajono savivaldybės tarybos 2013 m. gegužės 2 d. sprendimu Nr. S1-151 „Dėl vietinės rinkliavos už leidimą prekiauti ar teikti paslaugas Trakų rajono savivaldybės viešosiose vietose nuostatų patvirtinimo“ patvirtintų nuostatų 10.14 papunktį ir nustatyti naujus įkainius. Tikimasi, kad taip bus surinkta daugiau vietinės rinkliavos į Trakų rajono savivaldybės biudžetą.

Išsamiau – https://teisineinformacija.lt/trakai/document/74376

Trakų rajono savivaldybės administracijos

Kultūros ir turizmo skyriaus informacija

Patvirtintas Trakų rajono savivaldybės lankytinų vietų sąrašas

 

Informuojame, kad š. m. rugpjūčio 23 d. sprendimu Nr. S1E-95 „Dėl Trakų rajono savivaldybės lankytinų vietų sąrašo patvirtinimo“ Trakų rajono savivaldybės taryba patvirtino Trakų rajono savivaldybės lankytinų vietų sąrašą.

Tikimasi, kad šio sąrašo patvirtinimas turės įtakos siekiant geriau išnaudoti turistinį potencialą ir prisidės prie patrauklios turizmui infrastruktūros kūrimo, stiprinant Trakų rajono savivaldybės turizmo įvaizdį bei didinant žinomumą vidaus ir tarptautinėse rinkose. Patvirtinus sąrašą visos įstaigos gali naudoti teisingus lankytinų vietų pavadinimus. Sąrašas pasitarnaus ir prireikus pastatyti kelio ženklą į lankytiną vietą – kad tai būtų padaryta, objektas turi būti įtrauktas į minėtą sąrašą.

Žinoma, Trakų rajono savivaldybės lankytinų vietų sąrašas nėra baigtinis, jis bus periodiškai peržiūrimas, įtraukiant naujus objektus arba koreguojant jau esamą informaciją.

Išsamiau – https://teisineinformacija.lt/trakai/document/74374

Trakų rajono savivaldybės administracijos

Kultūros ir turizmo skyriaus informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite