Padėkime surasti saugius ir šiltus namus

Parašyta: 2023-09-15 | Kategorija: Kultūra, Naujienos, Renginiai, Savivaldybė, Trakai |

Rugsėjo 10 dieną Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centro Globos centro darbuotojai pakvietė į spalvingą, nuotaikingą renginį „Aš esu vaikas…“

Prasmę gyvenimas įgauna tik per meilę. Kuo daugiau sugebame mylėti ir atiduoti, tuo prasmingesnis tampa mūsų gyvenimas.

(H. Hesė)

Matydami prasmę savo darbuose bei viešindami Globos centrą ir jo veiklą, Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centro Globos centro darbuotojai rugsėjo 10 d. pakvietė Trakų krašto žmones į renginį „Aš esu vaikas…“.

Renginio metu lenkų ir lietuvių kalbomis aukotos šv. Mišios Lentvario Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčioje, kurių metu buvo meldžiamasi už globėjų šeimas bei juose augančius vaikus. Po šv. Mišių kiemelyje prie bažnyčios mažųjų laukė linksmos pramogos, o susidomėję suaugusieji buvo supažindinti su Globos centru, jo teikiamomis paslaugomis. Specialistai atsakė į klausimus, suteikė praktinės informacijos apie globą ir įvaikinimą, paneigė tai lydinčius mitus. Šiame renginyje apsilankė ir Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius su šeima, domėjosi Globos centro veikla, gilinosi į jos ypatumus ir aktualumą.

Visiems susirinkusiems buvo išdalytos skrajutės, kviečiančios įsijungti į globėjų gretas ir taip išgelbėti bent vieno vaiko, netekusio tėvų globos, pasaulį. Renginio dalyviai buvo paskatinti ypač pagalvoti apie galimybes tapti budinčiais globotojais, kurie laikinai priima be tėvų globos likusius vaikus, kol jų tėvai stengiasi įveikti iškilusius sunkumus. Budintys globotojai už vaikų laikiną priežiūrą gauna atlygį bei tampa svarbia vaikų globos pertvarkos grandimi. Šiuo metu Trakų rajone yra du budintys globotojai, kurie suteikia laikiną prieglobstį šeimos netekusiems vaikams.

Labai tikimės, kad tokio pobūdžio renginiai paskatins Trakų rajono žmones imtis aktyvių veiksmų, padėsiančių kiekvienam vaikui, netekusiam tėvų globos, rasti saugius ir šiltus namus bei sukurti artimą ir pasitikėjimu grįstą ryšį su suaugusiaisiais. Gal būtent tas žmogus esate Jūs?

Informacija, kurią reikia žinoti, norint tapti globėju, skelbiama interneto svetainės www.trakai.lt naujienų skilties pranešimuose „Tu gali tapti namais“ (2023-09-04), „Padėkime surasti saugius ir šiltus namus“ (2023-09-11).

Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centro informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite