Pagerbti 2015 metų Trakų rajono sporto visuomenės geriausieji

Parašyta: 2016-01-20 | Kategorija: Naujienos, Sportas, Trakai |

Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos aktų salėje vyko tradicinis Trakų rajono kūno kultūros ir sporto centro organizuojamas metų sportininkų pagerbimas. Renginys prasidėjo įspūdingu gatvės gimnastikos atstovų iš Bijūnų pasirodymu.

Po savivaldybės merės Editos Rudelienės irCentro direktoriaus Mindaugo Čiro  sveikinimo žodžių padėkomis už aukštų sportinių rezultatų siekimą ir Trakų rajono garsinimą buvo apdovanoti sportininkai-moksleiviai, suaugę sportininkai; už kūno kultūros ir sporto propagavimą Trakų rajone  – rajono sporto aktyvistai; už sporto propagavimą ir Trakų rajono garsinimą – aktyviausios rajono komandos; už aukšto meistriškimo sportininkų rengimą – treneriai.

Be padėkų sportininkams buvo įteikti savivaldybės ir Centro įsteigti prizai: kuprinės, šaltkrepšiai, puodeliai ir bilietai į teatrą. Sportininkus apdovanojo Trakų rajono savivaldybės merė E. Rudelienė, merės pavaduotoja Marija Puč, savivaldybės administracijos direktorius Jonas Liesys, direktoriaus pavaduotoja Karolina Narkevič. Per pertraukėles visus dalyvaujančius savo pasirodymais džiugino gatvės gimnastai bijūniškiai ir dainomis – Vytauto Didžiojo gimnazijos gimnazistai.

Metų geriausiais paskelbti, atminimo taurėmis ir Trakų rajono savivaldybės merės padėkomis apdovanoti:

Metų sportininkas irkluotojas Rolandas Maščinskas – Universiados čempionas, Pasaulio vicečempionas, „Gintarinių irklų“ regatos vicečempionas, Lietuvos čempionas.

Metų sportininkė šaulė  Karolina Šukelytė – Lietuvos kulkinio šaudymo čempionė, Lietuvos taurės laimėtoja, Lietuvos rekordininkė.

Metų komanda futbolo klubas „Trakai“ –  Lietuvos A lygos vicečempionai, LFF taurės pusfinalininkai, UEFA Europos lygoje patekę į antrą etapą.

Metų treneris Darius Petrikauskas – kyokushin karatė klubo „Energijos smūgis“ treneris. 2015 metais į Trakus parvežė 167 nugalėtojų medalius ir taures: 66 pirmos vietos, 56 antros vietos, 45 trečios. Iš viso per 2015 metus Trakų karatistai laimėjo 522 kovas prieš kitų klubų, miestų ir šalių kovotojus.Taip pat treneriui įteikta LR Prezidentės padėka už pastangas ir atsakomybę, kurią prisiima vesdamas sportininkus į pergalių kelią.
 

Šarūnas Ūsas,
Trakų rajono KKSC direktoriaus pavaduotojas

Akimirkos iš Trakų rajono kūno kultūros ir sporto centro 2015 metų sportininkų pagerbimo. Sigitos Nemeikaitės nuotr.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite