Paskutinė Trakų rajono savivaldybės merės Editos Rudelienės darbo diena

Parašyta: 2021-05-10 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Seimas, Trakai |
Šiandien rajono savivaldybėje – neįprasta diena. Atsisveikiname su beveik septynerius metus savivaldybės mere dirbusia Edita Rudeliene, nuo gegužės 12 d. dirbsiančia Seime. Atsisveikinimo akimirkos su rajono tarybos nariais, seniūnais, savivaldybės administracijos darbuotojais, įstaigų, įmonių vadovais jaudina ir skatina atsigręžti atgal, į jau nueitą kelią.
Savo gimtajai savivaldybei E. Rudelienė atidavė beveik 20 metų. Nuo 2003 m. iki 2011-ųjų dirbo Trakų rajono savivaldybės administracijoje jaunimo reikalų koordinatore. Iki 2014 m. – Trakų krašto vietos veiklos grupėje strategijos koordinatorė. Nuo 2014 metų rugpjūčio 5 d. iki 2021 m. gegužės 12 d. – Trakų rajono savivaldybės merė. Vadovavimo laikotarpis savivaldybei išsiskiria kaip didelių pokyčių metas, kai augo investicijos, gerėjo sąlygos mokytis, dirbti ir ilsėtis, gražėjo ir kokybiškai gerėjo gyvenamoji aplinka, o gyventojai jautėsi tikri krašto patriotai ir ėmė vertinti, ką turi ir ką nori turėti bei sukurti savomis rankomis. Tai laikotarpis, kai rajono padėtis stabili, įgyvendinami ir laukia nauji projektai, verda kūrybiški planai, projektuojama nauja veržli ateitis.
Tačiau jaunas politikas turi augti, o užaugęs eiti toliau, žvelgti giliau, nuveikti dar daugiau. Todėl atsisveikinimas su mere – tai ir pasisveikinimas su naująja Seimo nare. Linkime naujų veiklos proveržių, gerų sprendimų visai šaliai. Linkime sėkmės!
Trakų rajono savivaldybės inf.
Sigitos Nemeikaitės nuotr.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite