Policijos suvestinė spalio 25-lapkričio 2 d.

Parašyta: 2016-11-06 | Kategorija: Įvykių suvestinė, Naujienos, Policija, Trakai |

policija

Spalio 25 d. į Vilniaus apskr. VPK Trakų r. PK kreipėsi Vilniaus apskr. VPK Trakų r. PK Reagavimo skyriaus vyriausiasis patrulis A. M., kuris pranešė, kad spalio 23 d. apie 22 val. 50 min. tarnybos metu į policijos įstaigą tarnybiniu automobiliu pristatomas įtariamas nusikaltimo padarymu (g. 1989 m.) grasino susidoroti su pareigūnu bei jo šeimos nariais. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 145 str. 1 d.

Lapkričio 1 d. 19 val. 38 min. gautas pranešimas, kad Trakų r., Anglininkų k., namuose, vyriškis turi šautuvą ir grasina nusišauti. Policijos pareigūnams atvykus minėtu adresu, buvo sulaikytas vyras (g. 1987 m.), pas kurį rastas ir paimtas nelegaliai laikomas revolveris. Sulaikytasis dėl sveikatos būklės išvežtas į Vilniaus psichiatrinę ligoninę.

Lapkričio 2 d. apie 23 val. 40 min. Trakuose, Plomėnų g., vairuotojas (g. 1988 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už KET pažeidimą (vairavo transporto priemonę neturėdamas teisės vairuoti), Vilniaus apskr. VPK Trakų r. PK patruliams davė 30 eurų kyšį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 str. 4 d.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite