Rezonansinė byla perduota į teismą

Parašyta: 2023-08-21 | Kategorija: Naujienos, Policija, Trakai |

Š. m. kovo 2 dieną apie 23val. 20 min., pareigūnai gavo pranešimą, kad Trakų m., Užtrakio g., automobilių stovėjimo aikštelėje, užgesinus degantį mikroautobusą, automobilio krovinių skyriuje buvo rastas apdegęs, vyriškos lyties, nenustatytos tapatybės lavonas. 

Dėl šio įvykio Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai atliko ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 129 str. 2 d. 3 p., 6 p.  (savo tėvo (motinos) nužudymas kankinant ar kitaip itin žiauriai), ir 187 str. 1 d. (turto sunaikinimas ar sugadinimas).

Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnams atlikus ikiteisminio tyrimo ir kriminalinės žvalgybos veiksmų visumą, pavyko greitai nustatyti žuvusiojo vyro tapatybę, bei šį nusikaltimą padariusius asmenis. Dėl šio nusikaltimo padarymo policijos pareigūnai sulaikė 2 vaikinus, kurie įtariami nužudę savo tėvą, bei slepiant šį nusikaltimą bandė sudeginti tėvo kūną automobilyje.

Vaikinai buvo sulaikyti, kai bandė pasislėpti ir išvažiuoti iš Vilniaus miesto. Vienas iš jų buvo sulaikytas Vilniaus oro uoste (buvo įsigijęs lėktuvo bilietą į užsienio šalį), kitas sulaikytas Panevėžio mieste. Abiems vaikinams Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjas skyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą.

Ikiteisminiam tyrimui vadovavo ir jį kontroliavo Vilniaus apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras.

Šis ikiteisminis tyrimas šių metų rugpjūčio mėnesio pradžioje buvo perduotas į teismą.

vilnius.policija.lrv.lt inform.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite