Rytų Lietuvos mokytojai -Telšiuose

Parašyta: 2023-07-10 | Kategorija: Kelionės, Kultūra, Lietuva, Mokyklos, Naujienos, Renginiai, Trakai |

Rytų Lietuvos mokytojų sąjungos pedagogai  birželio 29 –ąją apsilankė Telšiuose. Tai vienas iš projekto, skirto Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-čio paminėjimui renginių. Projektą parengė ir konkursui Tautinių mažumų prie LR Vyriausybės departamentui pateikė Rytų Lietuvos mokytojų  sąjungos pirmininko pavaduotoja Nijolė Lisevičienė.

Vykdydami edukacinę programą, susipažinome su Telšių miesto istorija, aplankėme Nepriklausomybės akto signataro Stanislovo Narutavičiaus tėviškę ir kapą Alsėdžiuose, uždegėme žvakelę.

Projekte numatyta ir daugiau edukacinių renginių, vienas iš jų – tradicine tapusi literatūrinė muzikinė popietė mokytojams.

Labai džiaugiuosi, kad RLMS projektai susilaukia nemažo dėmesio mokytojų tarpe. Daugelis jų aktyviai dalyvauja visuose mūsų renginiuose. Smagu, kad ir mokyklų vadovai, kaip antai Rasa Agintienė, Vilma Aponaitė, Živilė Krasauskienė, Vytautas Gustas, Rima Blikertienė, Audronė  Varanavičienė, Genė Taločkienė, Irena Veličkienė ir kiti rodo gerą pavyzdį mokytojams, siekdami patys tobulėti ir atnaujinti turimas Lietuvos istorijos žinias.

Danguolė Sabienė,

Rytų Lietuvos mokytojų sąjungos pirmininkė

Kelionės organizatorių nuotraukos


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite