Savivaldybėje lankėsi jaunimo politikos formuotojai iš Latvijos, Lietuvos, Norvegijos ir Vokietijos

Parašyta: 2022-11-28 | Kategorija: Jaunimas, Naujienos, Renginiai, Savivaldybė, Trakai |

Trakuose apsilankę jaunimo darbuotojai ir jaunimo politikos formuotojai iš Latvijos, Lietuvos, Norvegijos ir Vokietijos, dalyvaujantys Lietuvoje vykstančiuose tarptautiniuose mainuose „Tarpžinybinis bendradarbiavimas darbo su jaunimu srityje“, 2022 m. lapkričio 22 d.

Lapkričio 22 d., Trakų rajono savivaldybėje lankėsi jaunimo darbuotojai ir jaunimo politikos formuotojai iš Latvijos, Lietuvos, Norvegijos ir Vokietijos, dalyvaujantys Lietuvoje vykstančiuose tarptautiniuose mainuose „Tarpžinybinis bendradarbiavimas darbo su jaunimu srityje“.

Prieš tai apžiūrėję Trakų atvirą jaunimo erdvę svečiai, lydimi projekto organizatoriaus, Politikos tyrimų ir analizės instituto vadovo Mariaus Ulozo ir tyrėjo Nerijaus Miginio, diskutavo su Trakų rajono savivaldybės meru Andriumi Šatevičiumi ir savivaldybės komanda apie jaunimo galimybes, kylančias problemas ir iššūkius mūsų rajone. Mainų dalyviai buvo nustebę, išgirdę  savivaldybės siekį būti atvirai jaunimo idėjoms ir iniciatyvoms.

Trakų rajono savivaldybėje jaunimo darbuotojai ir jaunimo politikos formuotojai iš Latvijos, Lietuvos, Norvegijos ir Vokietijos susitiko su Trakų rajono savivaldybės meru Andriumi Šatevičiumi ir administracijos atstovais, 2022 m. lapkričio 22 d.

Tarptautinių mainų tikslas – ugdyti tarpžinybinio bendradarbiavimo kompetencijas jaunimo darbuotojams ir specialistams, sprendžiantiems jaunimo problemas, skatinti tarpusavio bendradarbiavimą, kuriant veikiančias vietos lygmens bendradarbiavimo struktūras.

Auksė Podrezaitė
Trakų rajono savivaldybės Jaunimo reikalų koordinatorė


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite