Savivaldybėje surengta Pyragų diena

Parašyta: 2023-11-10 | Kategorija: Naujienos, Renginiai, Savivaldybė, Trakai |

Savo pagamintu pyragu dalijosi (viduryje) Dokumentų skyriaus vedėja Irena Karpičienė su kolegėmis – (iš kairės) specialiste civilinei saugai Valentina Naudžiūniene ir (dešinėje) Architektūros ir žemės ūkio administravimo skyriaus vyriausiąja specialiste Gražia Tavariene. Sigitos Nemeikaitės nuotr.

Pirmadienį, lapkričio 6-ąją, Trakų rajono savivaldybėje surengta Pyragų diena. Savivaldybės darbuotojai kolegas vaišino pačių keptais pyragais, pyragaičiais, keksiukais ir dalijosi gerumu.

Tai diena, kai galime ne tik pasidžiaugti įmantriais kepiniais, atrasti naujus skonius, nustebinti kolegas, bet ir padėti tiems, kuriems šiuo metu itin reikia pagalbos. Pernai aukos buvo renkamos Krizinio nėštumo centrui, ruošusiam naujagimio kraitelius ir teikusiam nemokamas psichologines konsultacijas, o šiemet – sunkiai sergančiai rajono gyventojai.

Pyragų dienoje dalyvavo ir dalijosi gerumu (iš kairės) Trakų rajono savivaldybės administracijos direktorė Dovilė Daudaitė, vicemeras Jonas Kietavičius, vicemerė Jolanta Abucevičienė. Sigitos Nemeikaitės nuotr.

Dėkojame visiems dalyvavusiems renginyje, nusprendusiems palaikyti nelaimės ištiktą moterį, jos šeimą ir prisidėjusiems aukomis.

Trakų rajono savivaldybės informacija

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite