Sveikinimai šalies policininkams su Angelų sargų diena

Parašyta: 2023-10-02 | Kategorija: Lietuva, Naujienos, Policija, Trakai |

Gerbiami policijos pareigūnai!

Pasitikdami spalio 2-ąją minimą Policijos (Angelų Sargų) dieną, tariame dėkingumo žodžius Jums, kurių misija – ginti kiekvieną žmogų ir saugoti valstybę.

Nuo Jūsų profesionalumo priklauso visų mūsų gerovė, nes suteikiate realybę gyventi saugiame ir gražiame krašte. Kiekvienas esate vertas didžiausios padėkos už tai, kad garbingai atliekate pareigą – ginti, saugoti, padėti.

Linkime sėkmingos tarnybos, nepailstamos ištvermės, neišsenkančios kantrybės, stiprios sveikatos, neblėstančios sėkmės. Kiekvieną dieną tesaugo ir Jus Angelai Sargai.

Trakų rajono savivaldybės komanda

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė sveikina Lietuvos policijos pareigūnus su Angelų sargų diena.

„Jūsų darbas reikalauja ne tik didelio profesionalumo, bet ir pasišventimo. Daugybė Lietuvos žmonių dėkingi policijos pareigūnams už tvarkos saugojimą, būtiną pagalbą ar net išgelbėtą gyvybę. Augantis visuomenės pasitikėjimas Lietuvos policija – pats svarbiausias jūsų sunkaus darbo įvertinimas. Jis taip pat liudija, kad šioje tarnyboje vyrauja atsakingumas, sąžiningumas ir atsidavimas savo profesijai.

Nuoširdžiai sveikinu šalies policijos pareigūnes ir pareigūnus, visus šioje svarbioje valstybės tvarkymo srityje dirbančius žmones su Angelų sargų diena. Dėkoju už tarnavimą Lietuvai ir linkiu visada būti ištikimiems kilniam priesakui: ginti, saugoti, padėti“, – sakoma Vyriausybės vadovės sveikinime.

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite