Teisės, personalo, civilinės metrikacijos ir viešųjų pirkimų skyrius kviečia prisijungti prie komandos

Parašyta: 2023-07-28 | Kategorija: Darbo skelbimai, Naujienos, Savivaldybė, Skelbimai, Trakai |

Trakų rajono savivaldybės administracija siūlo darbą Teisės, personalo, civilinės metrikacijos ir viešųjų pirkimų skyriaus teisininkui (terminuota darbo sutartis – 2 metai).

Teisės, personalo, civilinės metrikacijos ir viešųjų pirkimų skyriaus teisininkas vykdo šias funkcijas: Savivaldybės administracijos vardu rengia pareiškimus dėl teismo įsakymų išdavimo, ieškinius dėl susidariusių skolų Savivaldybei išieškojimo. Šiai funkcijai įgyvendinti rengia apeliacinius ir kasacinius skundus, kitus procesinius dokumentus, atstovauja Savivaldybės administracijai visų instancijų teismuose, antstolių kontorose; nagrinėja fizinių ir juridinių asmenų skundus, raštus ar kitą gautą informaciją skyriaus kompetencijos klausimais, atlieka patikrinimus, rengia atsakymų projektus pareiškėjams; vertina teisės aktų, susijusių su skyriaus veikla, projektus, sutartis ir kitus su teisės klausimais susijusius dokumentus arba prireikus koordinuoja teisės aktų projektų, sutarčių ir kitų su teisės klausimais susijusių dokumentų vertinimą, rengia teisines išvadas arba prireikus koordinuoja teisinių išvadų rengimą.

Išsamesnė informacija apie šias pareigas einančio darbuotojo funkcijas pateikta pareigybės aprašyme www.trakai.lt Naujienų skiltyje, rašinyje „Teisės, personalo, civilinės metrikacijos ir viešųjų pirkimų skyrius kviečia prisijungti prie komandos“.

Išsilavinimas – teisės krypties ne žemesnis kaip aukštasis universitetinis išsilavinimas su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintu išsilavinimu arba aukštasis koleginis išsilavinimas su profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintu išsilavinimu.

Reikalavimai: išmanyti Lietuvos Respublikos įstatymus, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimus ir kitus teisės aktus, reglamentuojančius vietos savivaldą, administracinių nusižengimų tyrimo procesus ir mokėti taikyti praktikoje; mokėti dirbti kompiuteriu Microsoft Office programiniu paketu; mokėti savarankiškai planuoti ir organizuoti savo darbą, gebėti dirbti komandoje; mokėti kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją, rengti išvadas; sklandžiai dėstyti mintis žodžiu ir raštu, išmanyti dokumentų rengimo taisykles.

Siūlomas darbo užmokestis – 1674 Eur (bruto).

Gyvenimo aprašymą (CV) su nuoroda „TEISĖ“ prašome siųsti el. paštu migle.muknickiene@trakai.lt iki š. m. rugpjūčio 2 dienos.

Trakų rajono savivaldybės informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite