„Tele2“ 4G tinklas plečiasi į mažesnius miestus

Parašyta: 2016-02-24 | Kategorija: Aukštadvaris, Dusmenys, Lentvaris, Naujienos, Onuškis, Paluknys, Rūdiškės, Senieji Trakai, Tiltai, Trakai |

160224_Tele2_4G LTE padengimas Didžiausia mobiliojo ryšio bendrovė „Tele2“ greitąjį 4G internetą jau siūlo visuose šalies miestuose, kurie turi daugiau nei 2 tūkst. gyventojų. Iš viso 4G ryšys veikia 89 Lietuvos miestuose ir yra prieinamas net 95 proc. šalies gyventojų.

 

Šią savaitę prie „Tele2“ 4G tinklo prisijungė Subačius, Vabalninkas ir Pandėlys. Toliau 4G ryšio plėtra tęsis miestuose, kurie turi mažiau nei 2 tūkst. gyventojų.

 

„Greitas mobilusis internetas Lietuvoje baigia nueiti tokį plėtros kelią, kaip mobilusis ryšys prieš 15 metų, ir tampa prieinamas nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos. Stengiamės kuo greičiau užtikrinti 4G ryšio prieinamumą visiems. Tam ne tik siūlome geras kainas, bet ir plečiame tinklą bei toliau didiname paslaugų kokybę. Spartaus mobiliojo interneto atveriamos galimybės taps įprastos ne tik didžiuosiuose miestuose, bet ir mažiausiose gyvenvietėse“, – sako „Tele2“ generalinis direktorius Petras Masiulis.

4G mobiliojo interneto atsiradimas iš esmės keičia naudojimosi ryšiu įpročius – išmanieji telefonai tampa būtini daugumai žmonių, o pokalbiai sudaro vis mažesnę dalį laiko, skirto naudojimuisi telefonu. Tuo tarpu naršymas auga – per pirmus „Tele2“ 4G tinklo veikimo metus vidutinis interneto suvartojimas išaugo nuo 0,8 GB iki 2 GB.

Praėjusių metų pabaigoje „Tele2“ užbaigė pirmąjį 4G tinklo kūrimo etapą. Jo metu naujos kartos ryšis buvo užtikrintas 9 iš 10 šalies gyventojų. Antrojo etapo eigoje bazinių stočių tinklas toliau plečiamas, kartu dar labiau didinant ryšio greitį ir kokybę.

Mobiliojo interneto tapimą būtinybe rodo ir išmaniųjų telefonų pardavimai. Praėjusių metų gruodį net 90 proc. visų operatoriaus parduotų telefonų buvo 4G ryšiui pritaikyti išmanieji. Vertinant visų metų rezultatus, daugiau nei 75 proc. visų „Tele2“ klientų pirktų telefonų buvo išmanieji.

Kartu su 4G ryšiu „Tele2“ plečia ir dar greitesnio 4G+ interneto tinklą. Jau gali naudotis 30 proc. šalies gyventojų. 4G+ ryšys veikia Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Jonavos, Mažeikių, Alytaus, Marijampolės, Nidos, Palangos ir Šventosios miestuose.

Nuolat atnaujinami „Tele2“ ryšio žemėlapiai yra skelbiami adresu http://tele2.lt/privatiems/apie-tele2/rysys

 

Lietuvos miestai, kuriuose veikia greitasis „Tele2“ 4G mobilusis internetas
Akmenė Jieznas Kuršėnai Panevėžys Šakiai Užventis
Alytus Jonava Lazdijai Pasvalys Šalčininkai Vabalninkas
Anykščiai Joniškis Lentvaris Plungė Šeduva Varėna
Ariogala Jurbarkas Linkuva Prienai Šiauliai Varniai
Birštonas Kaišiadorys Marijampolė Radviliškis Šilalė Veisiejai
Biržai Kalvarija Mažeikiai Ramygala Šilutė Venta
Daugai Kaunas Molėtai Raseiniai Širvintos Vievis
Druskininkai Kavarskas Naujoji Akmenė Rietavas Švenčionėliai Vilkaviškis
Dusetos Kazlų Rūda Nemenčinė Rokiškis Švenčionys Vilkija
Eišiškės Kėdainiai Neringa Rudiškės Tauragė Vilnius
Elektrėnai Kelmė Pabradė Salantai Telšiai Visaginas
Gargždai Kybartai Pagėgiai Seda Tytuvėnai Zarasai
Garliava Klaipėda Pakruojis Simnas Trakai Žagare
Grigiškės Kretinga Palanga Skuodas Ukmergė Žiežmariai
Ignalina Kupiškis Pandėlys Subačius Utena

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite