„Tez Tour“ padeda parskraidinti užsienyje esančius Ukrainos žmones

Parašyta: 2022-03-03 | Kategorija: Kelionės, Trakai |

Solidarizuodamasis su Ukraina, kelionių organizatorius „Tez Tour“ operatyviai organizuoja pagalbą užsienyje įstrigusiems šios šalies žmonėms – pasiruošęs parskraidinti juos į Lietuvą, rūpinasi apgyvendinimu, pervežimu, teikia kitą pagalbą.

„Mes solidarizuojamės su Ukrainos žmonėmis, palaikome nuolatinį ryšį su Konsuliniu departamentu ir esame pasiruošę nemokamai į Lietuvą parskraidinti užsienyje įstrigusius šios šalies žmones savo vykdomais užsakomaisiais skrydžiais. Kartu su partneriais jau rūpinamės nespėjusių grįžti ukrainiečių nakvyne, pervežimais svečiose šalyse, teikiame ir teiksime kitą reikalingą pagalbą“, – sako Aleksandras Sukovas, „Tez Tour“ direktorius.

Visa informacija apie skrydžius ukrainiečiams teikiama įmonės elektroninėje svetainėje: https://www.teztour.lt/page/mes-palaikome-ukrainos-zmones.lt.

Pasak A. Sukovo, Ukrainoje įkurto „Tez Tour“ biuro kolegoms ir jų šeimoms užtikrinta visa reikalinga pagalba, visiems jiems sudaryta galimybė gauti saugų prieglobstį. Taip pat įmonė palaiko savo darbuotojų Lietuvoje norą savanoriauti ir padėti Ukrainos žmonėms, suteikdama apmokamą laisvadienį jiems.

A. Sukovas pabrėžia, kad Lietuvoje veikianti „Tez Tour“ neturi jokių finansinių santykių su to paties prekių ženklo kompanijomis Rusijoje ir Baltarusijoje.

UAB „Tez Tour“ priklauso tarptautinei grupei, veikiančiai tik Europos Sąjungos šalyse – Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Bulgarijoje ir Rumunijoje. 100 proc. įmonės Lietuvoje akcijų priklauso Ispanijos bendrovei „Germesinvest“, kurios akcininkai yra Ukrainos, Latvijos, Estijos, ir Bulgarijos piliečiai. Tarp jų nėra nė vieno Rusijos ar Baltarusijos piliečio.

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite