Trakietis – pasaulio poledinės žūklės čempionas!

Parašyta: 2022-02-26 | Kategorija: Naujienos, Sportas, Trakai |

Lietuvos rinktinės narys trakietis Deividas Račkauskas (kairėje) su treneriu trakiečiu Evaldu Bernatoniu ir jo sūnumi

Truputį anksčiau nei planuota Šiauliuose praūžė XVIII pasaulio poledinės žūklės čempionatas. Varžybos, turėjusios įvykti šių metų vasario 19–20 d., įvyko viena diena anksčiau. Ir viskas dėl mūsų nenuspėjamo žiemos oro, kuris paskutinę savaitę buvo vis labiau nepalankus poledinės žūklės entuziastams. Tam, kad išvis įvyktų čempionatas, dar ketvirtadienio vakarą po oficialios atidarymo ceremonijos, rinkosi visų 12 šalių komandų kapitonai ir sprendė, ką daryti, ar penktadienį organizuoti 2 turus per dieną ar visiškai atšaukti čempionatą.

Ir buvo nuspręsta, kad vyks 2 turai, t. y. 9:00–12:00 val. pirmasis ir 14:00–17:00 val. antrasis. Varžybos buvo be galo sunkios fiziškai, nes sportininkams teko klūpėti ant kelių 6 val. per dieną, bet buvo verta. Nors iki paskutiniojo svėrimo nebuvo aišku, kas kokią vietą užims,  po nervingų svėrimų paaiškėjo, kad Lietuva laimi auksą. Antrą vietą iškovojo Baltarusia, treti liko Ukrainos žvejai. O po dar ilgesnių rezultatų skaičiavimų paaiškėjo, kad Lietuvos rinktinės narys trakietis Deividas Račkauskas užėmė 3 vietą asmeninėje įskaitoje.

Taip pat rinktinės trenerių štabe dar vienas trakietis – Evaldas Bernatonis, kurio laiku pastebėtos  priešininkų atakos ir psichologinis palaikymas prie sektoriaus svariai prisidėjo prie pasiektų rezultatų.

Sveikiname čempionus! Linkime rinktinei pakartoti, o Deividui pagerinti rezultatą kitais metais Estijoje vyksiančiame čempionate.

Trakų kūno kultūros ir sporto centro inf.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite