Trakų aplinkosaugininkai kartu su Grendavės seniūnijos darbuotojais nustatė pažeidėjus, neteisėtai atsikračiusius padangomis

Parašyta: 2021-04-09 | Kategorija: Grendavė, Naujienos, Trakai |

Aplinkos apsaugos departamento Trakų aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnai, bendradarbiaudami su Trakų rajono savivaldybės Grendavės seniūnijos seniūnu Sauliumi Janulevičiumi, užfiksavo automobilį, kuriuo buvo atvežamos ir išmetamos senos automobilių padangos.

Trakų aplinkosaugininkai gavo informacijos, kad Trakų r. savivaldybės Grendavės seniūnijos teritorijoje ne darbo metu nuolat atvežamos ir išmetamos naudoti netinkamos lengvųjų automobilių padangos.

Aplinkosaugininkai, bendradarbiaudami su Grendavės seniūnu S. Janulevičiumi, mobiliosiomis vaizdo stebėjimo kameromis užfiksavo automobilį, kuriuo buvo atvežtos ir iškrautos netinkamos naudoti automobilių padangos.

Šiuo metu Trakų AAI yra pradėta administracinė teisena, kamera užfiksuoti asmenys bus patraukti administracinėn atsakomybėn.

„Norime padėkoti Trakų rajono savivaldybės Grendavės seniūnijos darbuotojams už bendradarbiavimą siekiant nustatyti pažeidėjus. Pasitelktos šiuolaikinės technologijos ir seniūnijos darbuotojų intensyvus darbas drauge su mumis atnešė lauktų rezultatų“, – sako Trakų aplinkos apsaugos inspekcijos viršininkas Tadeuš Ablačinskij.

Aplinkosaugininkai primena, neteisėtai atsikračius padangų gresia administracinė atsakomybė.

Baudos už į gamtinę aplinką išmestas atliekas numatytos Administracinių nusižengimų kodekso 247 straipsnyje. Priklausomai nuo to, kokios tai atliekos ir kiek jų išmesta, bauda gali siekti nuo 30 ir kelių tūkstančių eurų.

Apie aplinkos apsaugos pažeidimus galite pranešti telefonu 112 arba AAD Pranešimų priėmimo tarnybos telefonu (8 5) 273 2995.

Šaltinis – https://aad.lrv.lt/lt/naujienos/traku-aplinkosaugininkai-kartu-su-grendaves-seniunijos-darbuotojais-nustate-pazeidejus-neteisetai-atsikraciusius-padangomis


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite