Trakų bazilikoje pagerbti policijos pareigūnai. Spalio 2-ąją paminėta Policijos (Angelų Sargų) diena

Parašyta: 2023-10-05 | Kategorija: Lietuva, Naujienos, Policija, Renginiai, Trakai |

Policijos (Angelų Sargų) dienos dalyviai po mišių Trakų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bazilikoje.  Sigitos Nemeikaitės nuotr.

Jau tapo tradicija šia proga rinktis Trakų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bazilikoje, susikaupti rimčiai, apmąstyti, kas buvo nuveikta ir geromis mintimis sutikti ateitį. Angelų Sargų dienos proga šv.Mišias aukojo Trakų dekanato dekanas, kunigas klebonas Jonas Varaneckas.

Po mišių gausiai susirinkusius pareigūnus profesinės šventės proga sveikino Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono policijos komisariato viršininkas Sigitas Šemis, Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius, Seimo nariai Edita Rudelienė ir Kęstutis Vilkauskas, bendruomenių atstovai.

Meras A. Šatevičius padėkos raštus už aktyvią prevencinę veiklą ir aktyvų bendradarbiavimą užtikrinant Trakų rajono gyventojų saugumą bei visokeriopą pagalbą bendruomenėms įteikė  Vladai Černienei, Vilniaus apskrities VPK Trakų rajono PK Veiklos skyriaus vyriausiajai tyrėjai, ir šio skyriaus vyresniajai tyrėjai Jolantai Kaliukevičienei.

Buvo pagerbti ne tik dirbantys, bet ir didelę savo gyvenimo dalį skyrę visuomenės ir valstybės labui ir baigę tarnybą policijos pareigūnai.

Iškilmių dalyviams nuotaikingai koncertavo Trakų meno mokyklos moksleiviai.

Trakų rajono savivaldybės informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite