Trakų istorijos muziejaus darbuotojai edukuoja jauniausius mūsų piliečius

Parašyta: 2023-11-28 | Kategorija: Istorija, Kultūra, Renginiai, Rūdiškės, Seniūnijos, Trakai |

Lapkričio 22 d. Rūdiškių miesto bibliotekoje svečiavosi Trakų istorijos muziejaus darbuotojai Dalia, Liudmila ir Justinas, kurie atėjusiems suaugusiesiems ir vaikams vedė įdomią edukaciją.

Užsiėmimo metu dalyviai statė istorinę Trakų Salos pilį. Dėlione susidomėjo ir maži, ir dideli. Jie susipažino su pilies istorija ir pastatų paskirtimi: kada ir kodėl ji pradėta statyti, kas ją valdė, kada ji paminėta metraščiuose, kas ją puolė ir kada sugriauta bei sužinojo dar daug įdomybių apie ją. Taip pat buvo nemažai papasakota ir apie Trakų Pusiasalio pilį, jos istoriją. Visi dalyviai buvo žingeidūs, o patyrę edukatoriai atsakė į visus iškilusius klausimus.

Edukacinio užsiėmimo metu, pasidalinę grupėmis, susirinkusieji rungtyniavo, kas greičiau pagal Lietuvos valstybės himno žodžius sudės specialiai pagamintą Trakų Salos pilies dėlionę. Ją konstravo iš atskirų medinių kaladėlių pagal raides ir numeraciją. Po to buvo sugiedota „Tautiška giesmė“.

Rūdiškių bibliotekos lankytojai užsiėmimo metu turėjo puikią galimybę geriau pažinti Trakų Salos pilies struktūrą, prisiminė ir pasikartojo Lietuvos valstybės himno žodžius.

Dėkojame Daliai, Liudmilai ir Justinui už įdomų, prasmingą edukacijos pateikimą.

Renginys buvo skirtas Suaugusiųjų mokymosi savaitei.

Laima Franckevičienė,

Trakų viešosios bibliotekos Rūdiškių padalinio vedėja

Organizatorių nuotraukos


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite