Trakų seniūnijos bendruomenių forumas

Parašyta: 2019-11-29 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

Lapkričio 27 d., trečiadienio vakarą, Trakų kultūros rūmuose surengtas Trakų seniūnijos bendruomenių forumas, kuriame į gyventojų klausimus atsakinėjo Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė, jos pavaduotoja Marija Puč ir administracijos direktorius Darius Kvedaravičius, diskusiją moderavo pilietinės bendruomenės „Mano karta“ kūrėjas Ovidijus Barkauskas.

Trakų bendruomenės „Santalka“ pirmininkė Nijolė Dočkuvienė išdėstė rūpimus klausimus

Kalbėjo Žaizdrių bendruomenės „Žaizdrietis“ pirmininkė Anželika Bobyrienė

Buvo suskaičiuoti Trakų seniūnijoje esančių bendruomenių, kurie atvyko, atstovai. Deja, ne visi pakviestieji atėjo, tačiau klausimų valdžios atstovams užteko. Pavyzdžiui, Žaizdrių bendruomenės „Žaizdrietis“ pirmininkė Anželika Bobyrienė sakė, kad jų gyvenvietėje yra tamsu, nėra apšvietimo. Gyventojai tikisi, kad gal kada nors sulauks. Ir kitos bendruomenės kėlė klausimus dėl gatvių apšvietimo ir perėjų. Buvo kalbama ir apie sugriuvusias fermas, esančias prie Naujasodžio, bei siūloma valdžiai imtis priemonių, kad jos būtų arba sutvarkytos, arba nugriautos ir pan. Trakų bendruomenės „Santalka“ pirmininkė Nijolė Dočkuvienė kalbėjo apie namų renovaciją, kuri blogai vykdoma. Trakietė Svetlana Nemceva pasakojo apie kiemų šaligatvius, per kuriuos negalima privažiuoti prie namų. Žinoma, daugiausiai visi diskutavo apie šilumos kainas. S. Nemceva ragino nepasirašyti peticijos dėl šilumos kainų. Jungtinės kaimų bendruomenės „Užugiriai“ atstovė dr. Lolita Navickienė susitikimo metu išdėstė, kad norėtų, kad Angelų kalvoje būtų įrengtos vaizdo stebėjimo kameros, nes piktavaliai žmonės Angelų kalvoje vagia paliktus įvairiausius angeliukus, širdeles ir pan.
Beje, pasisakantieji teigiamai vertina judėjimą „Pozityvūs Trakai“, kurios atstovė profesionali fotografė Dana Buinickaitė-Zacharevičienė, irgi dalyvavo Trakų seniūnijos bendruomenių forume. Susirinkę gyventojai taip pat skundėsi, kad Trakų gatvės nėra papuoštos gėlėmis ir prisiminė buvusios želdinių specialistės Rasos Puzinienės darbus.
Taigi, buvo daug klausimų, taip pat pastabų ir pasiūlymų. O tokie susitikimai yra puiki proga pabendrauti su valdžios atstovais, paviešinti savo problemas ir ieškoti sprendimo būdų.

Gyventojams rūpimais klausimais komentavo ir Trakų r. savivaldybės tarybos narys Kęstutis Vilkauskas. Taip pat dalyvavo Trakų r. savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Agata Mankeliūnienė (kairėje) ir tarybos narė Nijolė Lisevičienė

„Trakų žemės“ inf.
Jolantos Zakarevičiūtės nuotr.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite