Trakų jaunimui rūpi klimato kaita

Parašyta: 2022-07-01 | Kategorija: Kelionės, Kultūra, Naujienos, Renginiai, Trakai |

2022 m. birželio 20-29 d. Trakų suaugusiųjų mokymo centro komanda dalyvavo tarptautiniame Erasmus+ projekte „The Wold in green“   Lenkijoje, Naujajame Sonče. Projekto tikslas – ekologinio sąmoningumo ugdymas.

Projekto dalyviai iš Lenkijos  ir Lietuvos nagrinėjo aplinkosaugos, tvarumo ir ekologijos problemas, su savo bendraamžiais dalijosi sukaupta patirtimi, ieškojo novatoriškų ekologinių problemų sprendimų būdų – kaip galėtų jas spręsti  savo šalyse.

Mišriose grupėse mokiniai aktyviai įsitraukė į veiklas: atliko praktinius darbus, kūrė vaizdinę medžiagą, kurią vėliau pristatė projekto vadovams. Vyko kultūrinės ir pažintinės ekskursijos Zakopanės ir Krokuvos miestuose, lankė istorines vietas. Iš arčiau pažino šalies istoriją ir kultūrą.

Šis projektas paliko neišdildomus įspūdžius visiems projekto dalyviams.  Jaunimas ne tik susirado naujų draugų, bet ir tapo kitaip mąstančiais – ekologiškai atsakingais žmonėmis. Nuoširdus ačiū mūsų komandai už norą pažinti, norą veikti, už susiklausymą ir draugystę.

Diana KOSOVSKIENĖ

Trakų suaugusiųjų mokymo centro

direktorės pavaduotoja ugdymui, biologijos mokytoja


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite