Trakų r. policijos pareigūnai išgelbėjo žvejo gyvybę (video)

Parašyta: 2023-08-22 | Kategorija: Naujienos, pagalba, Policija, Trakai |

Laimingai baigėsi žvejo, iškritusio iš valties ežere, gelbėjimo operacija – kol atvyko ugniagesiai gelbėtojai, Trakų r. policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnai padėjo jam išsilaikyti virš vandens.

Liepos 4 d. 22 val. 23 min. Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnai gavo pranešimą, klasifikuojamą kaip „Pavojus gyvybei“. Pilietis pranešė, kad Trakuose, Babruko ežere, apie 150 m atstumu nuo kranto, mato apvirtusią valtį, o žmonių šalia jos nemato.

Trakų r. policijos Reagavimo skyriaus pareigūnai nedelsdami atvyko į nurodytą vietą. Vyresnysis tyrėjas ir vyriausiasis patrulis, patys nuplaukę iki apvirtusios valties, pamatė už jos ranka užsikabinusį ir jau beveik išsekusį senyvo amžiaus vyrą. Pareigūnai žvejui padėjo išsilaikyti virš vandens. Kaip tik tuo metu atvykę ugniagesiai gelbėtojai padėjo vyrą atplukdyti į krantą. 68-erių metų amžiaus žvejys, Grigiškių gyventojas, buvo perduotas medikams. Jo gyvybei pavojus negresia.

vilnius.policija.lrv.lt inform.

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite