Trakų rajono apylinkės teisme pradėjo dirbti nauja teisėja

Parašyta: 2015-02-27 | Kategorija: Naujienos, Teismas |
Asta Adamonytė-Šipkauskienė

Asta Adamonytė-Šipkauskienė

Lietuvos Respublikos Prezidentės dekretu paskirta teisėja Asta Adamonytė-Šipkauskienė šį ketvirtadienį pradėjo darbą Trakų rajono apylinkės teisme.

Teisėja Asta Adamonytė-Šipkauskienė teisininkės karjerą pradėjo nuo 2001 metų. Ilgą laiką dirbo Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo teisėjo padėjėjo pareigose. Vėliau buvo šio teismo pirmininko padėjėja ir teismo pirmininko pavaduotojo patarėja. Pasak teisėjos, supratusi, kad visas karjeros galimybes Lietuvos vyriausiame administraciniame teisme jau pasiekė, nutarė, kad atėjo laikas išbandyti save teisėjos pareigose, juolab, kad teismų darbo specifika jai gerai žinoma. Patikino, kad džiaugiasi tuo, jog savo, kaip teisėjos karjerą, pradeda, būtent, Trakų rajono apylinkės teisme. Ir nors teisėjai žinoma apie gana didelį darbo krūvį tenkantį vienam teismo teisėjui, tačiau mano, kad darbas nedideliame, draugiškame kolektyve turi savų privalumų.

Teisėjų ir viso kolektyvo vardu sveikindama kolegę, teisėja, laikinai einanti teismo pirmininkės pareigas, Nijolė Zaleckienė džiaugėsi, kad teismas sulaukė ilgai lauktos teisėjos, naujos kolektyvo narės ir palinkėjo, kad atsidavimas darbui, jaunatviškas veržlumas metams bėgant neišblėstų, nagrinėjamos bylos būtų įdomios, o priimami sprendimai teisingi.

 

Lina ŠIAUDINIENĖ,
Trakų rajono apylinkės teismo
teisėjo padėjėja, atstovė spaudai


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite