Trakuose atgimęs krepšinio klubas taikosi į aukščiausias pozicijas

Parašyta: 2023-01-13 | Kategorija: Naujienos, Renginiai, Sportas, Trakai |

Krepšinio klubo „Trakai“ žaidėjai su vyr. treneriu Edvinu Justa (antroje eilėje pirmas iš dešinės): pirmoje eilėje iš kairės – Vaidas Bendikas, Andrius Gaidys, Linas Valatkevičius, Kristupas Čivilis, Dainius Kurminas; antroje eilėje iš kairės – Donatas Norkus, Lukas Bankieta, Julius Vainius, Tomas Zaleckas, Matas Klimantavičius, Donatas Janavičius, Vincentas Adomaitis

Šį sezoną Lietuvos Regionų krepšinio lygoje (RKL) startavo į krepšinio žemėlapį grįžusi Trakų „Trakai“ komanda. Ir grįžo ne tik dalyvauti, bet ir siekti aukščiausių tikslų. Šiuo metu B grupėje komanda  tvirtai pirmauja ir tikisi po metų žaisti jau Lietuvos nacionalinėje lygoje (NKL).

Noras atgaivinti komandą Trakuose kilo dabartiniam vienam klubo vadovų Rolandui Jaručiui bei ilgamečiam miesto gyventojui bei komandos rėmėjui Alvydui Bieliauskui.

„Sėdint kavinėje su Alvydu Bieliausku, kuris yra ilgametis Trakų gyventojas ir žvelgiant į pilį prisiminėme, jog šiame mieste buvo gera komanda ir ji buvo arti to, kad būtų laimėjusi Nacionalinės krepšinio lygos kovas. Nusprendėme, kad reikia atkurti ekipą, nes tai yra geras miestas, turi gerą sirgalių bazę, yra netoli Vilniaus. Turime didelį norą įtraukti visą Trakų bendruomenę ir jaunimą. Sugalvojome, kad reikėtų suburti komandą“, – sakė R.Jarutis

„Trakų“ komanda nori tapti tramplinu jauniems žaidėjams, kurie siekia tobulėti bei parodyti savo potencialą, kurio galbūt nematė kitos ekipos. Taip pat vienas iš tikslų yra ateityje į komandą įtraukti ir vietinius žaidėjus, kad jie galėtų augti ir tobulėti ne tik kaip sportininkai, bet ir asmenybės. Verta paminėti, kad „Trakų“ komandai pavyko prisivilioti vieną perspektyviausių trenerių Lietuvoje, Edviną Justą, kuris su skirtingomis moksleivių lygos komandomis net 9 kartus yra tapęs Lietuvos čempionu, taip pat vadovaujant Vilniaus perspektyviausiam jaunimui pavyko laimėti Eurolygos jaunimo atrankos turnyrą.

„Startavome tikrai sėkmingai – esame vieni pirmaujančių. Apetitas kyla bevalgant, todėl norime patekti į finalinį ketvertą. Ateityje yra sąlygos prisitraukti perspektyvų jaunimą, kuris tobulėtų ir garsintų miesto vardą. Aš, kaip daug metų gyvenantis Trakų rajone, galvoju, kad sportiniu aspektu, išskyrus irklavimą, Trakai yra per mažai garsinami. Bandome pritraukti daugiau rėmėjų ir šį sezoną pagalbos ranką jau tiesia ir savivaldybė. Kalbėjome su rajono meru Andriumi Šatevičiumi, kuris palaikė mūsų idėją ir nori, jog komanda būtų“, – pasakojo R.Jarutis.

„Turime daug žaidėjų, kurie nepatenka į NKL ar kitas RKL komandas, bet noriai atvažiuoja ir atstovauja „Trakų“ komandai. Turime gerą infrastruktūrą ir ateityje jį sportui bus dar geresnė. Mieste yra daug krepšinio entuziastų, kurie myli ir supranta krepšinį. Žinant, kad krepšinis Lietuvoje  yra antroji religija, norėtųsi, jog ji būtų puoselėjama ir Trakuose“, – pridūrė jis.

Visai neseniai naudingiausias „Trakų“ komandos (13,2 tšk., 23,2 naud. bal. per rungtynes) žaidėjas Lukas Bankieta pademonstravo, kad geba ne tik gerai žaisti krepšinį, bet ir gelbėti žmones: aukštaūgis darbuojasi ugniagesiu gelbėtoju ir išgelbėjo žmogaus gyvybę – ant plono ledo įlūžo moteris, o L.Bankieta ją ištraukė iš vandens.

R.Jarutis pabrėžė, kad „Trakų“ komanda yra bendruomenės klubas, todėl skatina visus ateiti ir palaikyti komandą RKL kovose: „Kviečiame visus ateiti ir palaikyti komandą, kadangi sirgaliai yra labai svarbi bei neatsiejama nuo krepšinio dalis.“

Krepšinio klubo „Trakai“ inf.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite