Trakuose – svečiai iš Ukrainos

Parašyta: 2023-10-03 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

Žurnalistai iš Zaporižios, Charkivo ir Chersono susitiko su Trakų rajono savivaldybės meru Andriumi Šatevičiumi (pirmas iš dešinės) ir jo patarėja Jovita Sajavičiene (šalia mero). Agatos Beliak nuotr.

Pastarosiomis savaitėmis Trakų rajono savivaldybę aplankė dvi svečių iš Ukrainos delegacijos.

Rugsėjo 21 d. į Trakus atvyko žurnalistai iš Ukrainos fronto regionų – Zaporižios, Charkivo ir Chersono. Šie žiniasklaidos atstovai, atvykę į Lietuvą Europos Parlamento nario Petro Auštrevičiaus kvietimu, apie žodžio laisvę Ukrainoje kalbėjosi su Trakų rajono savivaldybės meru Andriumi Šatevičiumi ir rajone leidžiamo laikraščio „Trakų žemė“ redakcija.

Ukrainos Aukščiausiosios Rados narė Oksana Savchuk (centre) su delegacija ir Trakų rajono savivaldybės meru Andriumi Šatevičiumi (antras iš kairės), jo patarėja Evelina Kislych-Šochiene (pirma iš dešinės). Agatos Beliak nuotr.

Rugsėjo 27 d. Trakuose lankėsi Ukrainos Aukščiausiosios Rados (Verkhovna Rada) narė Oksana Savchuk. Su meru A. Šatevičiumi ši Trakų rajono savivaldybės partneriui Ivano Frankivsko miestui atstovaujanti politikė aptarė puoselėjamo bendradarbiavimo svarbą Ukrainai sudėtingu laikotarpiu. Su ja atvykę kiti delegacijos nariai taip pat džiaugėsi glaudžiu bendradarbiavimu ir dėkojo už pagalbą, kurią savivaldybė kartu su partneriais ir rajono gyventojais teikia karo metu.

Trakų rajono savivaldybės informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite