Vasaros varžybos „Žingsniai“

Parašyta: 2023-08-24 | Kategorija: Naujienos, Renginiai, Sportas, Sveikata, Trakai |

Varžybų dalyviai Trakų neįgaliųjų užimtumo centre

Saulėtą rugpjūčio 8 dieną  VšĮ Trakų neįgaliųjų užimtumo centre įvyko jau tradicija tapusios vasaros varžybos  „Žingsniai“.

Varžybose dalyvavo: Šiaulių žmonių su fizine negalia sporto klubas „Entuziastas“, Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubas „Siekis“, Ukmergės neįgaliųjų sporto klubas „Vilkmergė“, Trakų raj. neįgaliųjų draugija ir VšĮ Trakų neįgaliųjų užimtumo centro lankytojai.

Varžybose dalyvavo ir savo jėgas išbandė virš 40 žmonių su negalia. Sveikinimo žodį tarė VšĮ Trakų neįgaliųjų užimtumo centro direktorius Juozas Norinkevičius, palinkėdamas  visiems teigiamų emocijų, turiningo laiko ir gerų sportinių rezultatų.

Varžybų dalyviai savo jėgas išbandė šaškių, pagalvėlių mėtymo, pasagų mėtymo, žiedų mėtymo, smiginio rungtyse. Pasibaigus varžyboms ir įteikus apdovanojimus, dalyviai savo įspūdžiais dalinosi prie vaišių stalo.

Labai dėkojame mūsų rėmėjams Trakų raj. kūno kultūros ir sporto centrui už nuostabius apdovanojimus. Bijūnų universalaus daugiafunkcinio centro direktoriui Kęstučiui Blaževičiui už teisėjavimą šaškių rungtyje.

„Dėkojame už originalias rungtis: maišelių ir žiedų mėtymą. Taip pat už šiltą priėmimą, o vyriausiajai teisėjai Joanai – už sklandų varžybų pravedimą“, – sako Šaulių NSK pirmininkas Mindaugas Bernotas.

VšĮ Trakų neįgaliųjų užimtumo centras vykdo „ Neįgaliųjų sporto ir sveikatingumo skatinimo Trakų rajone“ projektą, kurį dalinai finansuoja Trakų rajono savivaldybė.

Joana Kmieliauskienė

VšĮ Trakų neįgaliųjų užimtumo centro

Taikomosios fizinės veiklos specialistė

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite