Visoms gyvenimo progoms – restoranas Santinos Trakų mieste ant Babruko ežero kranto

Parašyta: 2024-03-02 | Kategorija: Kvietimai, Lietuva, Naujienos, Renginiai, Trakai |

Visas gyvenimo progas kviečiame maloniai paminėti erdviame ir šviesiame restorane Santino’s Trakų mieste ant Babruko ežero kranto: asmeninius renginius, įmonės vakarėlius ar komandos formavimo seminarus, konferencijas, fotosesijas ar tiesiog pasilinksminimus draugų rate – – juk progų susitikti tiek daug!

Restorano salėje, kurios nuoma nieko nekainuoja, patogiai gali pietauti ar vakarieniauti 80 asmenų, o banketui ar furšetui drąsiai sukviečiame ir 120 svečių. Tai viena  iš erdviausių salių Trakų mieste, kurios išskirtinumas -– aukštos lubos su stiklo stogu.

Renginio meniu visuomet kviečiame derinti individualiai -– siūlome platų karštųjų patiekalų ir vieno kąsnio užkandžių pasirinkimą. Suprantame ir tenkiname vegetarų ar alergiškų svečių poreikius, visuomet stengiamės pradžiuginti ir vaikus. 

Nors esame išradingi ir lankstūs europietiškos virtuvės šalininkai, trokštantiems tradicinių patiekalų, priverdame gardžiausių lietuviškų cepelinų, o keliautojų grupėms visuomet pasiūlome ir karaimiškų kibinų. Didelį dėmesį skiriame ne tik maisto kokybei ir skoniui, bet ir estetikai.

Pagal šventės temą papuošiame restorano salę, kuri, užžiebus jaukius žibintus, gali virsti ir romantiška pasimatymų alėja, ir šokių aikštele. Čia pat patogu pasinaudoti ir projektoriumi bei– dideliame ekrane užrašyti svečių sutikimo ar sveikinimo žodžius, paleisti mėgstamiausią vaizdo klipą ar pademonstruoti gražiausias šventės „kaltininko“ nuotraukas. 

Šventę galime surengti tiek Santino‘s restorano salėje, tiek jūsų pasirinktoje vietoje, – atvešime paruoštą maistą ir gėrimus, pasirūpinsime stalo serviruote ir viskuo, ko tik gali prireikti per pokylį. Aptarnauti jūsų šventę yra pasiruošę mūsų profesionalūs padavėjai.

Svečių patogumui – prie restorano – nemokama erdvi automobilių stovėjimo aikštelė. Teikiame ir pavežėjimo paslaugą: saugiai parvežame namo ir svečius, ir jų automobilius.

Paprasta ruoštis šventėms, kai žinai, kad jas rengia restoranas Santino‘s. Švęskime drauge! www.santinosrestaurant.lt, tel.Nr:  +370 655 76760


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite