Žalumas ir kultūros paveldo puoselėjimas – ant šių dviejų delnų 2023 m. bus sudėti visi Trakų rajono turizmo perlai

Parašyta: 2023-01-20 | Kategorija: Kelionės, Kultūra, Lietuva, Naujienos, Renginiai, Trakai |

Sausio 18 d. rajono savivaldybėje Trakų turizmo informacijos centras (TIC) pristatė krašto pristatymo tarptautinėje turizmo ir laisvalaikio parodoje ADVENTUR 2023 koncepciją ir renginius.

2023 metais  trakiškiai siūlys pasinerti į unikalią krašto gamtą – Trakų ežerai, sujungti upeliukais ir sąsiauriais, čionykštis kraštovaizdis – tarsi popieriaus karpinių ažūras, sukurtas gamtos.

Visa tai pamatęs imi suprasti, kodėl didieji kunigaikščiai kūrėsi čia, Trakuose.

Prognozuojama, kad tiek šeimoms, tiek norintiems saugiai keliauti vieniems populiarūs bus TIC kas savaitę rekomenduojami  „Savaitgalio iškylų krepšeliai“, apimantys keliavimą gamtoje, šio krašto patiekalų skanavimą ir dalyvavimą viename iš gausybės Trakuose kas savaitgalį vykstančių renginių. Kiekvieno „krepšelio“ sudėtyje – naudinga informacija ir patarimai keliautojui.

Pusdienio ar dienos apsilankymui Trakuose tikrai nepakaks.

Žalumą trakiškiai supranta kaip 5–12 km žygius pėsčiomis, dviračiais, plaukimą baidarėmis, saulės baterijomis varomais laiveliais ar tiesiog visų šiukšlių pargabenimą į pradinį išvykos tašką.

2023 metais Trakai siūlys daugybę atnaujintų trasų ir individualizuotų kelionių. Žygis  dviračiais aplink Trakus – susiliejimas su istorijas kuždančia gamta, įspūdingas takas per pelkes, pirmasis alpakų ūkis Lietuvoje ir vienas fotogeniškiausių Lietuvos dvarų. Nesudėtingi 2–3 val. maršrutai, kurį nesunkiai įveiks ir šeimos su vaikais.

Tarptautinė turizmo ir laisvalaikio paroda ADVENTUR 2023 vyks  sausio 27–29 dienomis.

Trakų TIC rasite: „Litexpo“ parodų centro III rūmai, 3,18 stendas.

Su renginiais Trakų stende galite susipažinti Trakų rajono savivaldybės interneto svetainėje www.trakai.lt, Naujienų skiltyje, rašinyje „Žalumas ir kultūros paveldo puoselėjimas – ant šių dviejų delnų 2023 m. bus sudėti visi Trakų rajono turizmo perlai“.

Renginiai Trakų stende_2023

Trakų TIC informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite