Žmonių su negalia sportiniai pasiekimai

Parašyta: 2023-09-20 | Kategorija: Lietuva, Naujienos, Sportas, Sveikata, Trakai |

„Čempionas yra tas, kuris pakyla tuomet, kai negali atsikelti.“
— Jack Dempsey, boksininkas.

VšĮ Trakų neįgaliųjų užimtumo centre vyksta įvairių sporto šakų bei bendrojo fizinio pasirengimo treniruotės, kurias veda taikomosios fizinės veiklos specialistė. Treniruočių, asmeninių pastangų, valios ir noro dėka Trakų raj. žmonių su negalia respublikinėse ir tarptautinėse varžybose rezultatai yra puikūs.

2023 m. rugpjūčio 26-27 dienomis Latvijoje vyko tarptautinės neįgaliųjų sporto žaidynės „Latgales zelta rudens“, kurias organizavo Neįgaliųjų sporto asociacija  „SOLIS PLUS“ kartu su Latvijos neįgaliųjų sporto federacija. Iš viso žaidynėse dalyvavo 115 žmonių su negalia.  Dalyviai savo jėgas išbandė: irklavimo; boccios, svorio kėlimas, baudų ir smiginio mėtymo, pasagų bei lėkščių mėtymo rungtyse.

VšĮ Trakų neįgaliųjų užimtumo centro lankytojai, šiose žaidynėse iškovojo NET 5 PRIZINES VIETAS!!!

1 ir 3 vietos – irklavimas;

2 vietos: smiginio, lėkščių mėtymo ir svorio kėlimo rungtyse.

2023m rugsėjo 7 d. Elektrėnuose vyko XX Vilniaus apskrities ir Elektrėnų savivaldybės neįgaliųjų žaidynės, kuriose dalyviai savo jėgas išbandė: baudų mėtymo, 3×3krepšinio, smiginio, šaškių, rankų lenkimo, šaudymo iš lanko, boccios, pupelių rinkimo, diskgolfo, kamuoliukų, kimštinio kamuolio ir žiedų mėtymo bei estafetės rungtyse. Žaidynėse dalyvavę VšĮ Trakų neįgaliųjų užimtumo centro lankytojai IŠKOVOJO NET 10 PRIZINIŲ VIETŲ!!! Labai didžiuojamės ir džiaugiamės pergalėmis.

Pasiekti rezultatai suteikia žmonėms su negalia pasitikėjimo savimi, noro būti aktyviais  ir socialias piliečiais, atsiskleisti ir toliau siekti rezultatų  tiek sporto ir kitose  veiklose.

Joana Kmieliauskienė

VšĮ Trakų neįgaliųjų užimtumo centro

Taikomosios fizinės veiklos specialistė

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite