„Žvelk giliau“ vizija pasiekė neįgaliuosius

Parašyta: 2023-08-28 | Kategorija: Naujienos, Sveikata, Trakai |

„Žvelk giliau“ ambasadorė Tatjana Grigoravičienė, centro lankytoja Aleksandra Korytčenko ir koordinatorius Gediminas Dalinkevičius. Juozo  Norinkevičiaus nuotr.

Visais gyvenimo tarpsniais žmogus susiduria su įvairiomis problemomis, kurios vienaip ar kitaip įtakoja mūsų psichikos sveikatą. Ne visada mes pajėgūs su pasekmėmis susitvarkyti patys. Todėl labai svarbus yra aplinkinių požiūris, supratimas, palaikymas, netgi tolerancija.

Kad lengviau suprastume ir palaikytume vieni kitus, gimė psichikos sveikatos ambasadorių iniciatyvos pilotinis projektas „Žvelk giliau“.

VŠĮ Trakų neįgaliųjų užimtumo centro paslaugų gavėjams pavyko vieniems iš pirmųjų išbandyti šios idėjos vertę ir galimybes. Įstaigoje apsilankė ,,Žvelk giliau“ savanorė ambasadorė Tatjana Grigoravičienė ir koordinatorius Gediminas Dalinkevičius. Išskirtinai nuoširdžiai į pokalbį visus susirinkusius įtraukė Tatjanos pasakojimas apie savo gyvenimo patirtis, išbandymus ir dvasios stiprybę. Stebėjomės jos tikru noru, einant savuoju keliu, padėti ir kitiems. Jautriai smuiku atliekamais muzikiniais intarpais popietę papuošė Gediminas Dalinkevičius. Renginyje išgirsti žodžiai leido pajusti save ir paliko vietos tolimesniems apmąstymams.

Neringa Kerinienė

VšĮ TNUC projektų vykdytoja

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite