Alternatyvūs renginiai bendruomenei

Parašyta: 2020-06-22 | Kategorija: Lentvaris, Naujienos, Sportas |

Lentvario kultūros rūmai, įgyvendinant projektą „Alternatyvūs renginiai bendruomenei“, finansuojamą Active Citizens programos įgyvendintojų Lietuvoje, organizavo trijų dienų skirtingas veiklas Lentvario ir Trakų krašto bendruomenei.

 

Lentvariečiai birželio 8 ir 10 d. Lentvario (Graužio) ežero pakrantėje aktyviai leido savo vakarus – dalyvavo zumbos šokių treniruotėse, kurias vedė ilgametę patirtį turintis treneris Patrick Borja (Patrick The Crazyfrench). Į zumbos treniruotes atvyko ne tik jau anksčiau dalyvavę bendruomenės nariai, bet savo jėgas panoro išbandyti ir naujokai (šią informaciją sužinojome iš vykdytos išankstinės dalyvių registracijos). Svarbu paminėti tai, kad nemažai žmonių, stebėję pirmąją treniruotę nedrąsiai iš tolo, į antrąją treniruotę atvyko kaip dalyviai.

Aktyvią renginių savaitę užbaigėme, pakvietę bendruomenės narius stebėti neseniai kino ekranuose pasirodžiusį lietuvišką kino filmą „Importinis jaunikis“ ( režisierius Simonas Aškelavičius). Kiną stebėjimo naujai įrengtoje Lentvario kultūros rūmų renginių salėje, laikantis visų renginių organizavimo uždaroje erdvėje reikalavimų. Likome lengvai nustebę, kuomet žmonės nepabūgo kitoniško kino stebėjimo, kurį šiek tiek komplikavo neįprastas kaukių dėvėjimas kino metu ar atstumų išlaikymas. Džiaugiamės, kad mūsų bendruomenės nariai buvo supratingi ir patys padėjo užtikrinti visus reikalavimus.

Veiklos buvo išties naudingos – renginiai tarsi „atidarė“ Lentvario kultūros rūmų vasarą. Grožintis gamta ir nuostabiu oru, bendruomenė įsitraukė į veiklas, iš kurių dalis (atviros ir visiems prieinamos zumbos treniruotės) buvo organizuotos pirmą kartą. Džiaugiamės, kad Trakų krašto bendruomenę domina kitoniški renginiai, reikalaujantys iniciatyvos, energijos ir aktyvaus dalyvavimo.

 

Lentvario kultūros rūmų informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *