Aptartas Trakų ir Reinės tolimesnis bendradarbiavimas

Parašyta: 2021-08-20 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė |

Reinės partnerystės komiteto pirmininkas R. Wellmann (penktas iš kairės) su rajono vadovais – mero pavaduotoja, pavaduojančia merą, M. Puč (ketvirta iš kairės), administracijos direktoriumi A. Šatevičiumi (trečias iš kairės), Trakų partnerystės komiteto nariais. Sigitos Nemeikaitės nuotr.

 

Rajono savivaldybėje lankėsi Reinės (Vokietija) partnerystės komiteto pirmininkas Reiner Wellmann ir su rajono vadovais – mero pavaduotoja, laikinai pavaduojančia merą, Marija Puč, savivaldybės administracijos direktoriumi Andriumi Šatevičiumi bei Trakų partnerystės komiteto pirmininke Roma Gorlačioviene bei nariais aptarė tolimesnį abiejų miestų bendradarbiavimą.

R. Wellmann pasidalijo mintimis apie kuriamą bendrą užsienio miestų partnerių interneto portalą, informavo apie spalio pradžioje vyksiantį partnerystės tarp Trakų ir Reinės sutarties pasirašymo 25-mečio minėjimą. Svečias pasidalijo savo įžvalgomis, kaip pasikeitė Trakai, kuriuose jis lankėsi prieš ketvirtį amžiaus. R. Wellmann pastebėjo, kad po tiek metų pokyčiai daro įspūdį.

Rajono vadovai įteikė padėkas Trakų partnerystės komiteto nariams, pabrėždami bendradarbiavimo svarbą ir jo reikšmę pirmaisiais nepriklausomybės metais, kuriant socialines, turizmo įstaigas, rengiant jaunimo mainus. Trakų vardu už nuveiktą darbą, naujus planus bei sumanymus padėkota Reinės partnerystės komiteto pirmininkui bei šio Vokietijos miesto žmonėms.

Suaktyvėjus tarpusavio ryšiams, tikimasi įžengti į naują partnerystės etapą bei veiklą.

Trakų rajono savivaldybės informacija 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *