Byrėjimas tęsiasi: iš Darbo partijos pasitraukė ir Dangutė Mikutienė

Parašyta: 2016-12-13 | Kategorija: Naujienos, Politika, Seimas, Trakai |

mikutiene1641editPirmadienį, gruodžio 12 d., savo narystę Darbo partijoje nutraukė ilgametė šios politinės jėgos narė ir buvusi parlamentarė Dangutė Mikutienė. Po Živilės Pinskuvienės išrinkimo Darbo partijos vadove pasipylė pasitraukimų iš partijos banga.

Apie žengtą žingsnį D.Mikutienė paskelbė savo „Facebook“ paskyroje, įkeldama savo elektroninio pašto mobiliajame telefone žinutės atvaizdą. Iš jo galima spręsti, kad D.Mikutienė pasinaudojo Elektroninių valdžios vartų suteikiama galimybe internetu nutraukti savo narystę partijoje. Tokiu būdu galima išstoti iš partijos, net neteikiant prašymo pačiai partijos vadovybei ir nekontaktuojant su ja.

15355605_1032484256880674_5897177028770227999_n

„Savaitė gali prasidėti ir taip“, – tokiu prierašu įkeltą atvaizdą palydėjo eksparlamentarė ir pridėjo akį merkiančią šypsenėlę. Po to, kai sekmadienį Darbo partijos pirmininke Kėdainiuose buvo išrinkta Širvintų rajono merė Ž.Pinskuvienė, laikinai partijai vadovavęs Vytautas Gapšys, buvęs Seimo narys Valdas Skarbalius ir žemės ūkio viceministras „darbietis“ Saulius Jakimavičius pareiškė besitraukią iš partijos. Buvęs partijos pirmininkas, europarlamentaras Valentinas Mazuronis iš partijos dar neišėjo, bet sustabdė narystę joje. D. Mikutienė taip pat pranešė, kad palikusi Darbo partiją imsis visuomeninės veiklos: „Kuriame savo visuomeninę organizaciją, nes piliečiams taip pat yra sudaryta galimybė dalyvauti savivaldybės veikloje ar valstybės valdyme.“ D. Mikutienė Seimo nare be pertraukos dirbo keturias kadencijas ir pirmą kartą į jį buvo išrinkta 2000 m. kaip Naujosios sąjungos (socialliberalų) atstovė. 2005 metais ji tapo Darbo partijos nare. Šių metų rinkimai buvo nesėkmingi ne tik visai Darbo partijai, bet ir D. Mikutienei, kandidatavusiai vienmandatėje Trakų-Vievio apygardoje. Nors D. Mikutienė pateko į antrąjį rinkimų turą, tačiau jame dideliu skirtumu pralaimėjo Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio atstovui Jonui Liesiui.

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/byrejimas-tesiasi-is-darbo-partijos-pasitrauke-ir-dangute-mikutiene-56-725938


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *