Darbą pradėjo nauja Trakų PSPC direktorė

Parašyta: 2020-10-01 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

 

Trakų pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) direktorės pareigas pradėjusią eiti Ramutę Malčienę (trečia iš dešinės) pasveikino rajono savivaldybės vadovai ir kolegos. Sigitos Nemeikaitės nuotr.

Rugsėjo 29 d. Trakų pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) direktorės pareigas pradėjo eiti Ramutė Malčienė.

Naująją direktorę sveikino Trakų rajono savivaldybės vadovai – merė Edita Rudelienė, vicemerė Marija Puč, administracijos direktorius Darius Kvedaravičius ir administracijos direktoriaus pavaduotoja Agata Mankeliūnienė.

Sveikindami naująją direktorę vadovai linkėjo svarbiausio – sėkmės.

 „Nuoširdžiai tikime šios įstaigos gera ateitimi ir manome, kad kolektyvas bus patenkintas savo darbo aplinka ir jos klimatu, o pacientai – patenkinti paslaugų kokybe ir operatyvumu jas teikiant. Ypač karantino metu, kai R. Malčienė dar tik laikinai ėjo direktorės pareigas, ji pasižymėjo kaip darbšti, darbui atsidavusi vadovė ir įrodė, jog nėra neįveikiamų užduočių, o nuoširdžiai dirbant, pavyksta priartėti prie iš pažiūros sunkiai pasiekiamų rezultatų“, – kalbėjo merė.

Linkime naujajai direktorei ir visam Trakų PSPC kolektyvui sklandaus darbo, įstaigai – novatoriškų sprendimų ir didžiausių perspektyvų!

Trakų rajono savivaldybės informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *