Didelis noras padėti materialine parama ir malda

Parašyta: 2022-02-28 | Kategorija: Aukštadvaris, Naujienos, Trakai |

Nijolės Zubrickienės nuotraukoje parapijiečiai ir svečiai prie Aukštadvario bažnyčios su Ukrainos vėliava

Esame nepaprastai sujaudinti dėl karo Ukrainos Respublikoje. Nuo šių metų vasario 24 d. ankstaus ryto Ukrainos žmonės, su Prezidentu Vladimiru Zelenskiu priešakyje, energingai  gina savo Tėvynę nuo okupantų. Viso pasaulio dėmesys šiandieną yra ten.

Nepaprastai skaudu stebėti žūstančius žmones, mažus vaikus, besiliejantį kraują. Jau nekalbu apie sugriautus miestus ir gyvenvietes. Džiugu, kad žmonės ryžtingai kovoja. Ukrainos pasiryžimas griauna okupantų scenarijų. Pasaulis šiandieną mato, kokie ukrainiečiai stiprūs, galingi ir drąsūs.

Šiuo ypatingu momentu mes, lietuviai, esame vieningi. Juk karas liečia ir mus, mūsų tėvynę Lietuvą. Šiuo ypatingu momentu išlikime tvirti. Kaip Lietuvos karininko mama, prašau, pasitikėkime Lietuvos kariuomene, pasitikėkime mūsų vaikais, jie tvirtai pasiruošę ginti Tėvynę. O svarbiausia, esame NATO nariai ir su mumis visas pasaulis.

Širdį užlieja džiaugsmo banga, stebint Lietuvos žmonių pasiryžimą teikti aukas, priimant pabėgėlių nuo karo šeimas, vaikus, suteikiant jiems prieglobstį, savo parama prisidedant prie jų būties. Juk žmonės, palikę savo namus dėl karo, išgyvena košmarą. Puikiai įsivaizduojame, ką galėjo spėti su savimi pasiimti nuo karo bėgantis žmogus.

Mielieji, kiekvienas iš mūsų gal būt susiduriame su vienokiais ar kitokiais sunkumais, tačiau Laisvė ir Nepriklausomybė bei meilė savo Tėvynei yra svarbiau už bet kokius sunkumus. Mes, Trakų rajono savivaldybės tarybos socialdemokratų frakcijos nariai: Jadvyga Dzencevičienė, Asta Kandratavičienė, Antanas Nedzinskas ir Nerijus Šiaulys, 2022 m. vasario mėn. tarybos nario apmokėjimą pagal darbo laiko apskaitos žiniaraštį prašome pervesti į specialiąją sąskaitą Ukrainos Respublikai remti šiuo ypatingu momentu, didvyriškai kovojant su okupantais. Kviečiame mūsų pavyzdžiu pasekti ir kitus Trakų rajono savivaldybės tarybos narius.

Norisi garsiai prašyti, kad Dangaus jėgos išgirstų visų mūsų maldą. Šių metų vasario 27 d., sekmadienį,  Aukštadvario Kristaus Atsimainymo parapijos bendruomenė, giliai sujaudinta dėl karo, rinkosi į Aukštadvario bažnyčią pasimelsti už taiką pasaulyje.  Asociacijos „Aukštadvario žiburiai“ narės  Petronelė Kavaliauskienė, Nijolė Šeškuvienė, Gražina Ragulienė, Janina Jurgelevičienė, Anelė Stadalnykienė ir Nijolė Verseckienė, pasipuošusios tautiniais rūbais, įnešė prie Altoriaus Ukrainos Respublikos vėliavą. Šv. Mišių metu iki ašarų jaudinantį pamokslą sakė Aukštadvario klebonas Juozas Bakšys. Visi parapijos tikintieji ir svečiai širdingai aukojo lėšas, skirtas Ukrainai remti.

 Visas pasaulis mato, kad Lietuvos žmonės ne tik skiria paramą, tačiau vieninga malda prašo Aukščiausiojo  remti Ukrainos didvyrius ir saugoti mūsų Tėvynę Lietuvą, mūsų vaikus ir anūkus. Dieve, išgirsk mūsų maldą!

Jadvyga Dzencevičienė


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *