Dirbu užsienyje. Ar galiu gauti paskolą?

Parašyta: 2020-09-18 | Kategorija: Lietuva, Naujienos |

PR

 

Kadangi nemaža dalis lietuvių savo pajamas gauna nebūtinai eurais ir jau ne vienerius metus dirba ne Lietuvoje, suprantama, kad paskolų gavimo niuansai yra jiems daug klausimų keliantis klausimas, kadangi toli gražu ne visi skolina emigrantams, o kai kurie bankai dažniausiai visiškai atsuka nugarą.

Visgi, dirbantieji užsienyje gali gauti paskolą, tik reikia atitikti keliamas sąlygas bei rasti patikimą įmonę, kurioje tokios paskolos yra gaunamos be didesnių kliūčių. Todėl jei jūsų nuolatinė gyvenamoji vieta yra registruota Lietuvoje, jūs dirbate legaliai, neturite perdėtų įsiskolinimų ar pradelstų mokėjimų, tuomet tikrai rasite vieną ar kitą kreditorių, kuris mielai jums paskolins.

Kaip teikiamos paskolos dirbantiems užsienyje?

Dažniausiai tokias paskolas teikia kreditų įmonės, kadangi jos pasiruošusios atsakingai įvertinus žmogaus pajamas apskaityti ir tas algas, kurios yra gautos ne Lietuvoje. Priešingai nei kai kurie bankai, kurie apskritai neskolina tais atvejais, kai paskola reikalinga gaunantiems pajamas ne eurais. Jeigu alga mokama eurais, tuomet tokiose vietose galimybė gauti paskolą emigrantams dar yra, tačiau jei atlyginimas apskaitomis kita valiuta, tuomet tai visiškai panaikina bet kokius šansus pasiskolinti.

Žinoma, paskolos dirbantiems užsienyje teikiamos įvertinus labai daug smulkmenų, atsakingai susipažinus su aspektais, kurie gali užtikrinti, kad žmogus bus mokus. Tai yra reikalinga ne tik įmonei, kuri skolina, tačiau ir pačiam žmogui, kuris skolinasi. Juk svarbu, kad tai būtų ne impulsyvus pinigų poreikis, tačiau apgalvotas sprendimas, kuris gali padėti išspręsti tuo metu iškilusias problemas.

Smulkmenos, kurias privalu įvertinti prieš skolinantis

Nepriklausomai nuo to, kas yra skolininkas, kiekvienu atveju asmuo turi kuo kruopščiau įvertinti visas detales, kurios gali užtikrinti, kad rastas variantas pilnai patenkins atsidariusius poreikius. Ir tuo pačiu, kad grąžinimas bus toks pat paprastas kaip ir paskolos paėmimas.

  • Žinoma, būtinai žiūrėkite į palūkanų dydį, kadangi tai yra vienas svarbiausių dalykų, kuris garantuoja, kad rasite tai, kas geriausiai patenkina jūsų poreikį.
  • Taip pat reikia įvertinti – koks yra pinigų grąžinimo terminas. Dar svarbiau nei tai yra ar klausimas apie galimybę kredito grąžinimą prasitęsti už papildomą mokestį, taip išvengiant delspinigių mokėjimo.
  • Taip pat būtinai skaitykite kitų žmonių paliktus komentarus apie tam tikrų įmonių paslaugas, kurie padės įvertinti – ko galima tikėtis, kai dėl paskolos kreipiamasi turint darbo vietą užsienyje ir ten laikinai gyvenant.

Paskolos gavimas suteikia galimybę išbristi iš finansinių rūpesčių, kurių darbas užsienyje tikrai nepanaikina. Svarbiausia, kad viskas būtų daroma apgalvotai, tikslingai ir, galiausiai, smulkmeniškai.

Kreditoriaus pasirinkimas

Žinoma, paskolos gavimas ir tuo pačiu grąžinimas bus kur kas paprastesnis tokiu atveju, jeigu tinkamai pasirinksite tą įmonę, kurios teikiamos paskolos bus pigiausios ir visapusiškai atitiks jūsų poreikius. Lengviausia tai padaryti ne ieškant pavienių kreditorių, bet apsilankant tuosepuslapiuose, kuriuose galite palyginti vieną kreditorių su kitu pagal jus dominančius aspektus.

Dėl to, kad skolina ne tik greitųjų kreditų bendrovės, bet ir savitarpio skolinimosi platformos, pasiūla yra didelė, o galimybės – labai plačios ir atviros. Dėl to siūlome kuo daugiau dėmesio skirti tinkamiausios įmonės pasirinkimui, kad galiausiai rastumėte kompromisą, kuris reikalingas sistemingam susitvarkymui su atsiradusiomis problemomis. O tokioje pasiūloje sau tinkamą pasiūlymą tikrai rasite, nepriklausomai nuo jūsų emigranto statuso, gaunamo atlyginimo ir turimų įsipareigojimų (nes esant poreikiui visada galite gauti refinansavimą). Nesvarbu ir tai ar jums reikalingas greitas kreditas, paskola būstui ar refinansavimas. Emigranto statusas neužkirs kelio rasti reikiamos paskolos.

Žinoma, taip pat verta skaityti buvusių klientų-emigrantų atsiliepimus apie konkrečias įmones, kadangi jie padeda susidaryti realų vaizdą apie tai, ko galima tikėtis imant paskolą dirbant užsienyje. Tai tikrai padės geriau jaustis dėl galutinio rezultato.

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *