Jaunimo reikalų tarybos rinkimai – galimybių galimybė jaunam žmogui

Parašyta: 2021-04-01 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

Trakų rajono savivaldybė kviečia aktyvius, iniciatyvius jaunus žmones įsilieti į Savivaldybės jaunimo reikalų tarybos (SJRT) gretas ir prisidėti prie jauno žmogaus savijautos ir galimumo veikti.

Trakų rajono jaunimo reikalų taryba yra patariamoji savivaldos institucija, sudaryta lygiateisės partnerystės pagrindu iš 10 narių, iš kurių 5 nariai yra jaunimo atstovai. Šioje taryboje gali dalyvauti bet kuris Trakų rajone gyvenantis jaunas žmogus nuo 14 iki 29 metų amžiaus. Atstovavimas Jaunimo reikalų taryboje – tai būdas ne tik reikšti savo nuomonę, spręsti jaunimo problemas ar prisidėti prie pokyčių, bet ir kitų jaunų žmonių viltis ir lūkesčius paversti realybe bei prisidėti prie jaunatviško, atviros jauniems žmonėms savivaldybės formavimo.

Kandidatų į SJRT jaunimo atstovus skaičius yra neribojamas. Kandidatus į Savivaldybės jaunimo reikalų tarybą – jaunimo atstovus ­ gali siūlyti ne tik Jaunimo ar su jaunimu dirbančios organizacijos, kandidatais save gali išsikelti ir pavieniai asmenys. Prieš visuotinį susirinkimą visi, siekiantys tapti jaunimo reikalų tarybos nariais, privalo užpildyti kandidato anketą, pateikti  motyvacinį laišką bei rekomendacijas. Visa detalesnė informacija yra viešinama Trakų rajono savivaldybės tinklalapyje www.trakai.lt, skiltyje Jaunimas.

Jaunimo atstovai į Jaunimo reikalų tarybą bus renkami balandžio 28 dieną, visuotinio jaunimo organizacijų ir su jaunimu dirbančių organizacijų, mokinių ir (ar) studentų savivaldų atstovų, veikiančių savivaldybės teritorijoje, susirinkimo

Šiais metais dėl pandemijos rinkimai organizuojami nuotoliniu būdu elektroninėmis priemonėmis.

Jei esate 14–29 metų, domitės savo rajono jaunimo politika, veikla, jums svarbu, kaip jaunas žmogus jaučiasi, kuo gyvena Trakų rajone ir jūs turite idėjų, pasiūlymų bei norite aktyviai įsilieti į sprendimų priėmimo procesus kandidatuokite!

 

Trakų rajono savivaldybės inf.

 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *