JMBB „Verkniukai“ parodoje-konkurse „Žiemos puokštė KMAIK 2021“

Parašyta: 2021-12-17 | Kategorija: Aukštadvaris, Naujienos, Seniūnijos, Trakai |

Š. m. gruodžio 9 d. į Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegiją (KMAIK Girionys) sugužėjo jaunieji miško bičiuliai su nuostabiais savo rankų pagamintais darbeliais. Čia vyko Respublikinė paroda – konkursas ,,Žiemos puokštė KMAIK 2021”.

Šiemet kolegijos organizuotoje šventėje buvo eksponuojamos 75 kompozicijos. Darbai buvo suskirstyti į 3 grupes: A grupėje 5-8 klasių, atvirukas, tema ,,Laimingų Šv. Kalėdų!”, B grupėje 9-12 klasių, kalėdinė girlianda skirta stalui, komodai, palangei dekoruoti, tema ,,Atėjo šventė į namus“ ir C grupėje, profesinių mokyklų, floristinė eglutė ,,Kvepia eglutė žaliuoju mišku“. Visi darbai turėjo būti pagaminti, sukomponuoti, apipavidalinti iš tvarių augalinės kilmės medžiagų.

Parodoje dalyvavę Trakų r. Aukštadvario gimnazijos JMBB ,,Verkniukų” B grupėje du darbai užėmė III vietas (Gabrielė M. ir Rusnė P.) ir du darbai nominuoti už originalumą ir jautriai perteiktą temą. (Auksė T. ir Viktorija B.). Pasibaigus parodai-konkursui nominuoti darbai skirti socialinei akcijai – nuvešti ir padovanoti UAB ,,ARTJUSTA” Vaišvydavos  senelių namams.

Dėkojame KMAIK už puikiai suorganizuotą parodą-konkursą, šiltą ir malonų priėmimą, nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą. Visiems gražių ir sveikų artėjančių švenčių!

Viktorija B. Reda P.

Trakų r. Aukštadvario gimnazija

JMBB ,,Verkniukai” narės           

Česlovos Pociūnienės nuotr.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *